Eukanuba dieta JOINT MOBILITY

12kg skladom > 5 ks 51,48 €
+
doprava zdarma

Kompletné krmivo pre psov s nízkym energetickým obsahom pre udržanie telesnej hmotnosti a podporu namáhaných kloubůGlukosamin a chondroitín sulfát základnými stavebnými kameňmi pre zdravé kĺby.

Indikácia krmiva

     bolesti kĺbov
     osteoartróza
     ortopedická liečba
     znaky starnutia

Zloženie: kukurica, sušené kura a k Růta, cirok, jačmeň, rybia múčka, živočíšny tuk, sušená repná dužina, sušené celé vajcia, hydrolyzované živočíšne proteíny, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, ľanové semienko, glukosamín, chondroitín sulfát

Analytické zložky: proteín 27%, tuk 11%, omega-6 1,88%, omega-3 0,26%, popol 6,60%, vláknina 2,60%, vápnik 1,17%, fosfor 0,97%

Doplnkové látky: Vitamín A 230 534IU, Vitamín D3 1436IU, Vitamín E 259mg, betakarotén 3,8mg

Kŕmny návod: Pred použitím alebo pred predĺžením doby užívania odporúčame požiadať o stanovisko veterinárneho lekára. Váš veterinár vám môže navrhnúť zvláštne pokyny na kŕmenie vášho psa, alebo vám odporučí dodržiavať štandardné kŕmnej dávky uvedené v tabuľke. Váš pes by mal mať vždy prístup k dostatku čerstvej vody.

26. 05. 2021
  • krmení doporučené veterinářem pro stabilizaci váhy

Výrobek byl doporučen veterinářem a pro našeho 8 letého pejska, který začal v době Covidu přibývat na váze, se jeho váha již stabilizovala a granulky chutnají a poctivě je vyjídá.