Hills ADULT SMALL/mini chicken

1,5kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 18,96 €
+
História cenydoprava zdarma
3kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 30,42 €
+
História cenydoprava zdarma
6kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 55,46 €
+
História cenydoprava zdarma
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1003891

Malá veľkosť, veľká dávka lásky. Hill 'Science Plan krmivo pre malé a trpasličie dospelých psov s kuraťom je vytvorené špeciálne pre špecifické potreby malých a trpasličích psov počas najlepších rokov života. Najmenšia veľkosť granúl.

  • Ľahko stráviteľné ingrediencie pre zdravé trávenie
  • Výživná zmes omega-6 a vitamínu E pre zdravú kožu a krásnu srsť
  • Vysoko kvalitné bielkoviny pre svalovú hmotu
  • Obsahuje našu špeciálnu zmes antioxidantov pre malé a trpasličie plemená pre celoživotné podporu imunity

100% záruka spokojnosti - ak nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojní, vráťte nespotrebované množstvo krmiva (min.70% obsahu v originálnom balení) v mieste zakúpenia a dostanete plnú cenu späť alebo Vám krmivo vymeníme za iné.

Doporučené pre: Dospelí psi vo veku 1-6 rokov, ktorí v dospelosti vážia do 10 kg.

Neodporúča sa pre: Šteňatá, staršie psy (staršie ako 6 rokov). Gravidné alebo dojčiace suky. Počas gravidity a laktácie by malo byť podávané krmivo Hill 'Science Plan pre malé a trpasličie šteňatá.

Lahodná výživa pre dlhý a šťastný život. Nikto vás nepřívítá tak vrúcne ako váš pes - s každým zavrtením chvosta a olíznutím s ním zdieľate niečo jedinečné. Aby ste si spoločných chvíľ mohli užiť čo najviac, ponúkame vám krmivo Hill 'Science Plan.

Obsahuje zdraviu prospešné ingrediencie a vhodné živiny, aby váš pes dostával tú správnu výživu pre zdravý a šťastný život.K výrobe krmív používame suroviny najvyššej kvality. Tieto suroviny musia spĺňať naše prísne požiadavky na čistotu a obsah živín - požiadavky vyššia, než je bežný štandard.

Zloženie: Kuracie a morčacie múčka, kukurica, pšenica, pivovarská ryža, živočíšny tuk, proteínový hydrolyzát, rastlinný olej, minerálne látky, ľanové semienko, sušené paradajkové výlisky, sušená citrusová dreň, špenátový prášok.

Analytické zložky: Bielkoviny 24.7%, Tuky 15.7%, Vláknina 1.4%, Sacharidy (NFE) 52.8%, Vápnik 0.89%, Fosfor 0.74%, Sodík 0.33%, Draslík 0.78%, Horčík 0.090%, Vitamín C 127 ppm, Vitamín E 615 IU / kg, Omega-3 mastné kyseliny 0.58%, Omega-6 mastné kyseliny 3.80%, Popol 5.4%, Beta-karotén 2.63 ppm, Vitamín A 11753 IU / kg, Vitamín D 814 IU / kg