Hills ADULT SMALL/mini LAMB

1,5kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 18,89 €
+
História ceny
6kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 55,34 €
+
História cenydoprava zdarma
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1004181

Malá veľkosť, veľká dávka lásky. Hill 'Science Plan krmivo pre malé a trpasličie dospelých psov s jahňacím a ryžou je vytvorené špeciálne pre špecifické potreby malých a trpasličích psov počas najlepších rokov života. Lahodná jahňacie príchuť pre väčšiu rozmanitosť, najmenšia veľkosť granúl.

  • Vysoko kvalitné jahňacie a ryža pre šetrné, zdravé trávenie
  • Výživná zmes omega-6 a vitamínu E pre zdravú kožu a krásnu srsť
  • Vysoko kvalitné bielkoviny pre svalovú hmotu
  • Obsahuje našu špeciálnu zmes antioxidantov pre malé a trpasličie plemená pre celoživotné podporu imunity

100% záruka spokojnosti - ak nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojní, vráťte nespotrebované množstvo krmiva (min.70% obsahu v originálnom balení) v mieste zakúpenia a dostanete plnú cenu späť alebo Vám krmivo vymeníme za iné.

Doporučené pre: Dospelí psi vo veku 1-6 rokov, ktorí v dospelosti vážia do 10 kg.

Neodporúča sa pre: Šteňatá, staršie psy (staršie ako 6 rokov). Gravidné alebo dojčiace suky. Počas gravidity a laktácie by malo byť podávané krmivo Hill 'Science Plan pre malé a trpasličie šteňatá.

Lahodná výživa pre dlhý a šťastný život. Nikto vás nepřívítá tak vrúcne ako váš pes - s každým zavrtením chvosta a olíznutím s ním zdieľate niečo jedinečné. Aby ste si spoločných chvíľ mohli užiť čo najviac, ponúkame vám krmivo Hill 'Science Plan.

Obsahuje zdraviu prospešné ingrediencie a vhodné živiny, aby váš pes dostával tú správnu výživu pre zdravý a šťastný život.K výrobe krmív používame suroviny najvyššej kvality. Tieto suroviny musia spĺňať naše prísne požiadavky na čistotu a obsah živín - požiadavky vyššia, než je bežný štandard.

Zloženie: Kukurica, hnedá ryža, pivovarská ryža, pšenica, kukuričný glutén, jahňacia múčka, jačmeň, ovos, živočíšny tuk, proteínový hydrolyzát, sójová múčka, rastlinný olej, ľanové semienko, sušené paradajkové výlisky, sušená citrusová dreň, špenátový prášok.

Analytické zložky: Bielkoviny 24.3%, Tuky 15.5%, Vláknina 1.8%, Sacharidy (NFE) 52.6%, Vápnik 0.85%, Fosfor 0.75%, Sodík 0.32%, Draslík 0.81%, Horčík 0.108%, Vitamín C 125 ppm, Vitamín E 613 IU / kg, Omega-6 mastné kyseliny 3.72%, Popol 5.8%, Beta-karotén 3.49 ppm, Vitamín A 12285 IU / kg, Vitamín D 841 IU / kg