Hills METABOLIC MINI

1kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 17,48 €
+
História ceny
6kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 63,68 €
+
História cenydoprava zdarma
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1003455

Redukcia váhy bez utrpenia - 96% psov schudlo v domácich podmienkach za 2 mesiace, 90% psov program k zníženiu hmotnosti dokončilo.
    
Nie je nutné porcie presne odmeriavať.
    
Klinický preukázané, že vďaka krmive pes po ukončení procesu chudnutia váhu znovu nenaberie.
    
Odmeňte svojho psa lahodnými maškrty - jedná sa o doplnok stravy, ktorý prispieva k úbytku hmotnosti a jej udržaniu u dospelých psov

denné dávkovanie

Uvedené dávkovanie je iba orientačné, pretože potreby psov sú různé1,2. Množstvo krmiva upravte tak, aby si pes udržal optimálnu telesnú hmotnosť.

K redukcii hmotnosti: Voľte dávku krmiva podľa cieľovej hmotnosti, nie podľa súčasnej váhy.

Ku kontrole hmotnosti: Aby si pes zachoval správnu hmotnosť, mali by ste ho monitorovať. Podľa potreby môžete dávku krmiva zvýšiť.

Pokiaľ podávate krmivo prvýkrát, miešajte počas 7 dní stále väčšie množstvo nového krmiva sa stále menším množstvom predchádzajúceho krmiva.

zloženie

S kuraťom: pšenica, kuracie (14%) a morčacie múčka, múčka z kukuričného lepku, múčka z hrachových otrúb, kukurica, proteínový hydrolyzát, paradajkové výlisky, celulóza, ľanové semienko, sušená repná dužina, kokosový olej, živočíšny tuk, sušená citrusová dužina , sušené výlisky z hroznového vína, špenátový prášok, minerálne látky, L-lyzín, L-karnitín, vitamíny, taurín, stopové prvky a beta-karotén. S prírodnými antioxidantmi (zmes tokoferolov).


Pred použitím je nutné si vyžiadať doporučenie veterinárneho lekára !!