PROPLAN new ADULT MEDIUM/LARGE morka

2,5kg skladom 3 ks 14,9 €
+
12kg skladom 5 ks 50,46 €
+
doprava zdarma

PURINA® PRE PLAN® Medium & Large Adult Dog OPTIDIGEST Grain Free s vysokým obsahom morky je kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s citlivým trávením.

  • Bez obilnín
  • Obsahuje prebiotiká, ktoré preukázateľne zvyšujú množstvo bifidobaktérií v čreve a zlepšujú vyváženosť črevnej mikroflóry
  • Obsahuje špecifické zložky, ktoré podporujú zdravie čriev a správnu konzistenciu výkalov
  • Ľahko stráviteľné pre psov s citlivým trávením
  • Obsahuje vysoko kvalitné kúsky morky

OPTIDIGEST

Podporte zdravé trávenie vášho psa. Niektoré plemená a niektorí psi majú citlivý tráviaci systém a to bez akejkoľvek konkrétnej príčiny. Správne fungujúci tráviaci systém je nevyhnutný, aby pes získal zo svojej potravy živiny, ktoré potrebuje pre svoj vývoj a dobré zdravie. Problémy ako sú hnačka či nadúvanie, spôsobené zmenou stravy alebo nerovnováhou črevnej mikroflóry, je možné zmierniť špecifickými živinami.

PRO PLAN® s kombináciou živín OPTIDIGEST vyvinutý našimi veterinármi a odborníkmi na výživu zlepšuje trávenie u šteniat aj u dospelých psov so sklonom k zažívacím problémom.


Zloženie:

morka (16%), dehydrované kuracie bielkoviny, hrachový škrob, maniok (12%), sušený hrášok, živočíšny tuk, sójová múčka, hrachový proteín, cukrovarské rezky sušené, chuťové prísady, sušené vajcia, minerálne látky, rybí tuk.

Doplnkové látky

Nutričné doplnkové látky:

m.j./kg: vit A: 30 000; vit D3: 975; vit E: 550; mg / kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 93); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,4); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 14); síran mangánatý monohydrát: (Mn: 44); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 140); seleničitan sodný: (Se: 0,13)

Analytické zložky:

  • obsah tuku: 16,0%,
  • obsah anorganických látok: 8,0%,
  • proteín: 28,0%,
  • vláknina: 3,0%.

Kŕmny návod:

Pozri tabuľku odporúčaných denných kŕmnych dávok. Hodnoty uvedené v tabuľke sú iba orientačné. Pre udržanie ideálnej telesnej kondície upravte kŕmnu dávku v závislosti na úrovni aktivity, fyzickej kondícii a individuálnych potrebách psa. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii. Odporúčame pravidelné návštevy veterinárneho lekára.

Odporúčané denné kŕmne dávky (g / deň):