Hills ADULT konz. TURKEY

370g DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ Strážiť 2,82 €
História ceny
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1300018

Váš pes si zamiluje chuť a mäkkú, jemnú textúru krmivá Hill 'Science Plan pre dospelých psov s morkou. Predstavuje dokonalý pomer chuti a živín pre uspokojenie vášho psa. Presne vyvážená výživa s adekvátnym obsahom energie pre podporu ideálnej váhy u dospelých psov vo veku 1-6 rokov.

Doporučené pre: Dospelí psi vo veku 1-6 rokov.

Neodporúča sa pre: Šteňatá, gravidné alebo dojčiace feny, staršie psy. Počas gravidity a laktácie by malo byť podávané krmivo Hill 'Science Plan pre šteňatá.

Dodatočné informácie: Lahodná výživa pre dlhý a šťastný život. Nikto vás nepřívítá tak vrúcne ako váš pes - s každým zavrtením chvosta a olíznutím s ním zdieľate niečo jedinečné. Aby ste si spoločných chvíľ mohli užiť čo najviac, ponúkame vám krmivo Hill 'Science Plan.

Obsahuje zdraviu prospešné ingrediencie a vhodné živiny, aby váš pes dostával tú správnu výživu pre zdravý a šťastný život.K výrobe krmív používame suroviny najvyššej kvality. Tieto suroviny musia spĺňať naše prísne požiadavky na čistotu a obsah živín - požiadavky vyššia, než je bežný štandard.

Zloženie: morka, jačmeň, kukurica, hovädzie, bravčová pečeň, prášok zo syrovátek, proteínový hydrolyzát, živočíšny tuk, minerálne látky, rybí tuk, rastlinný olej.