prevádzkovateľ

PODMIENKY CHOVATEĽSKÉHO KLUBU PET-MARKET

 1. Usporiadateľom chovateľského klubu je TV PROBBE sro, so sídlom Osadní 12a, Praha 7, výhradný distribútor značky Ibero NATURAL, PETKULT, BRAVERY a PRINS.
 2. Posláním klubu je umožniť správnu výživu psíkom a mačičkám od ich narodenia až po stáří.
 3. Klub je určený pre zodpovedných chovateľov, ktorí svojím psom venujú patričnú starostlivosť a odbornonost. Chceme im pomôcť podporovať starostlivosť o správnu výživu, dobré podmienky chovu, starostlivosť o matku a šteňatá, mačiatka, starostlivosť o seniorov a všetky akcie, ktoré prispievajú k zdraviu a šťastiu psov a koček.
 4. Chovatelský klub Pet-market.sk je otvorený pre všetkých chovateľov, ktorí aktívne používajú krmivo Ibero NATURAL, PETKULT, BRAVERY, PRINS a ďalej:
  1. vlastní registrovanú chovateľskú stanicu s minimálne jedným chovným jedincom v produktívnom věku
  2. alebo sú majiteľmi najmenej 2 psov s preukazom pôvodu
 5. Vstup do klubu vyžaduje:
  1. vyplnenie registračného formulára - uvedené nižšie a na stránke 
  2. predloženie kópie o registrácii chovateľskej stanice, popr. kópie preukazov pôvodu psov (zaslať aj na e-mail: chovatelskyklub@krmeni.cz)
 6. Výhody členstva v chovateľskom klube:
  1. nákup kŕmenie značky Ibero NATURAL, PETKULT, BRAVERY a PRINS za chovateľské ceny so zľavou 15%
  2. nákup maškŕt a konzerv značky TOBBY za chovateľské ceny so zľavou 15%
  3. štartovacie balíčky Ibero NATURAL, PETKULT, BRAVERY alebo PRINS pre chované šteňatá ZADARMO. Výbavičku získa chovateľ pre každé šteňa na základe zaslanie informácií o vrhu na e-mail: adam.horsinka@krmeni.cz do 3 týždňov odo dňa narodenia šteniat. Na balíček majú nárok aktívni členovia klubu, ktorí už v čase narodenia šteniatok uskutočnili minimálne 2 objednávky. Obsah balíčka: granule pre šteňatá + hračka. Noví majitelia šteniat ďalej získajú zľavový kupón na nákup krmiva pre svoje šteňatá. Ak je kupón novým majiteľom uplatnený, získava chovateľ kredit na nákup na pet-market.sk (kredit je oznámený chovateľovi 1x ročne - vždy do 30.1. nasledujúceho roka)
  4. bezplatné poradenstvo pre chovateľov poskytované veterinárom otázky zasielajte na e-mail: adam.horsinka@krmeni.cz, zvyčajne zodpovieme do 3 pracovných dní.
 7. Členovia chovateľského klubu sú povinní:
  1. Používať vhodné krmivo Ibero NATURAL, PETKULT, BRAVERY alebo PRINS podľa svojich najlepších znalostí a skúseností s chovom.
  2. Na e-shope pet-market.sk vykonajú minimálne 6x ročne nákup granúl Ibero NATURAL, PETKULT, BRAVERY  alebo PRINS v celkovej hodnote minimálne 195 €.
  3. Odporúčať produkty Ibero NATURAL, PETKULT, Bravery alebo PRINS majiteľom šteniat a záujemcom o správnu výživu psov.
  4. Propagácia krmiva na sociálnych sieťach, webových stránkach, súťažiach a výstavách
 8. TV PROBBE s.r.o. ako zakladateľ chovateľského klubu má právo na prípadné zmeny týchto predpisov, zrušenie klubu a zabezpečenie fungovania, a to najmä:
  1. overuje, či členovia klubu spĺňajú svoje povinnosti
  2. vylúčenie člena z klubu chovateľov, ktorý nedodržiava ustanovenia týchto pravidiel
 9. Pri vstupe do chovateľského klubu súhlasíte s pridaním vašich osobných údajov do databázy klubu. Osobné údaje môžu byť použité pre marketingové účely TV PROBBE s.r.o.
 10. Osobné údaje sú chránené v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.


Formulář - Zájem o členství v chovatelském klubu

*
Kontaktné méno (vyžadované) *
Názov chovateľskej stanice (vyžadované) *
Registračné číslo (vyžadované) *
Plemená (vyžadované) *
Celá adresa: Ulica, č.p., PSČ, Mesto (vyžadované) *
Váš e-mail (vyžadované) *
Tel.č. (vyžadované) *
Ako ste sa dozvedeli o našom klubu?
Odoslať: