Mačkolit CAT BEST Original

10l skladom > 5 ks 8,9 €
+
20l / 9kg skladom > 5 ks 21,22 €
+
40l / 17,2kg skladom > 5 ks 32,2 €
+

Cat's Best Original:

  • podstielka z prírodnej vlákniny
  • silný pohlcovač zápachu, príjemne voňajúce - bez umelých prísad
  • kompostovateľný a 100% biologicky odbúrateľný: zvyšky podstielky možno dať po vybratí z mačacej toalety na kompost alebo do biokontejneru (prosíme, rešpektujte miestne predpisy o odpadoch). Denné množstvo hrudiek v tejto podstielke po použití mačacej toalety likvitujte jednoducho vhodením do domácej toalety
  • 100% čistá aktívne rastlinné vlákna: Pre výrobu sú používané najjemnejšie rastlinné vlákna, ktorá sú získavané z neošetreného domáceho jedľového a smrekového dreva. Zhodnocovanie týchto driev, hojne sa vyskytujúcich v prírode, slúži zachovanie prirodzených, zdravých lesov
  • veľmi úsporný: vydrží až 7 týždňov, výkonnejšie než bežné stelivo pre mačky
  • super savý - až 700% absorpcia tekutiny oproti vlastnému objemu
  • hrudkujúce a neprašný
  • ľahký na prenášanie
  • likvidovateľný v toalete: je vyrobený z prírodných rastlinných vlákien, ktorá sa - podobne ako toaletný papier - rozpustia už vo vode v záchodovej mise. Tým sa predíde upchatie a problémom v odpadovej rúre i čističke odpadových vôd. Prosíme splachovať vždy dostatočným množstvom vody!
  • zamatovo hebký k labkám

Podstielka Cat 's Original, nasledovník podstielky Cat' s Best Öko Plus je oveľa účinnejší než klasické podstielky pre mačky, pretože spoľahlivo viaže kvapalinu v kapilárnom systéme prírodných rastlinných vlákien. Vďaka tomu je Cat 's Best Original veľmi úsporný v spotrebe a tiež výrazne hospodárnejší ako mnoho iných podstielok.

Práca vynaložená na čistenie a doplňovanie mačacej toalety je redukovaná na minimum, pretože Cat 's Best Original vďaka svojej vysokej schopnosti pohltenie pachov môže byť ponechaný v toalete omnoho dlhšie (až 7 týždňov). To znamená menej práce a tiež oveľa menšie náklady. Presvedčte sa sami o kočklitu č. 1 v Európe - príjemný a perfektné pre citlivé nošteky.

Tipy pre užívanie:
Pri likvidácii v toalete nasypať do toalety iba primerané množstvo hrudiek!
V toalete likvidujte iba jednotlivé znečistené hrudky.

Jednotlivé znečistené hrudky vhoďte do toalety a nechajte ich krátko namočiť. Potom je spláchnite dostatočným množstvom vody. Až potom umiestnite ďalší kus hrudiek do talet. Ešte jednoduchšie je rozdrviť vopred kôpku lopatkou na trus.
Do záchodu nikdy nevyhadzujte väčšie množstvo hrudiek súčasne. Voda musí byť schopná odpad rozptýliť, rozpustiť a častice následne spláchnuť - všetko funguje veľmi jednoducho, čisto a hygienicky.
Likvidácia v toalete nie je vhodná pri výmene väčšieho množstva alebo všetky podstielky - v tomto prípade podstielku zlikvidujte podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu (bio kontajner, prípadne kompost alebo komunálny odpad).