PRIMAL spirit dog 60% wilderness

12kg skladom 4 ks 45,26 €
+
História cenydoprava zdarma+ BRIT meaty jerky VENISON protein bar - 80g / expirace 10/2023 v cene 0.84 €

Katalog: 1004918

Primal Spirit Dog 60% Wilderness sú za studena lisované granule pre dospelé psy všetkých plemien s vysokým obsahom mäsa z Pyrenejského prasaťa doplnené o hydrolyzovanú ryžu, ovocie a zeleninu.
Krmivo s nízkym obsahom obilnín. Bez obsahu lepku, bez GMO, bez mäsokostnej múčok, bez umelých konzervantov, dochucovadiel a farbív. Krmivo bez extrudácie.
Iba čerstvé suroviny:
Krmivo Primal Spirit Wilderness obsahuje 60% čerstvého mäsa v sušine z Pyrenejského prasaťa, čerstvé kuracie mäso z voľného chovu v oblasti Andalúzie a celých čerstvých atlantických rýb (kranas a makrela).
Na výrobu 1kg granúl Primal Spirit Wilderness sa tak použije až 2 kg čerstvého mäsa a rýb. Primal Spirit používa rovnako čerstvé suroviny ako jeho vyšší rad krmív Alpha Spirit.
Patentovaná technológia výroby:
  • zmiešanie všetkých čerstvých surovín do jednej masy a macerovanie vo vlastnej šťave sa tak suroviny stanú ľahšie stráviteľné pre Vášho psa
  • z dôvodu odstránenia vody zo surovín sú potom sušené mrazom (najšetrnejším spôsobom, pri ktorom sa zachovávajú všetky nutričné hodnoty surovín a zároveň sa odstráni nebezpečenstvo parazitov nachádzajúcich sa v čerstvých surovinách)
  • po vysušení nasleduje samotný proces lisovania za studena , ktorý sa uskutočňuje pri vysokom tlaku a nízkej teplote do 50 °C. Technológia za studena lisovaných granúl zachováva všetky živiny z použitých čerstvých surovín v krmive a tak je najlepšou alternatívou k surovej "barf" strave.
Proces výroby sa uskutočňuje pri pomalom varení do 50 °C , pri ktorom sa nezničia nutričné hodnoty surovín a zachovajú sa všetky zdravé tuky obsiahnuté v čerstvých surovinách.
Vďaka tomu sa tuky v krmive neprepaľujú a všetky obsiahnuté tuky pochádzajú priamo z čerstvých surovín bez nutnosti vkladať dodatočný tuk.
Za studena lisované granule na seba nevážia vodu z organizmu, čím sa predchádza nebezpečenstvu torzie žalúdka.
Naše granule sa v organizme okamžite rozkladajú a tak do 3 hodín odovzdajú do organizmu všetku svoju energiu.
Línia s použitým jediného zdroja obilnín:
Ryža je vynikajúcim zdrojom energie nevyhnutným pre vyváženú stravu. V porovnaní s inými druhmi obilnín má nízky glykemický index a tak udržuje vyrovnanú hladinu cukru v krvi.
Zloženie:
20% čerstvé bravčové z Pyrenejského prasaťa, 20% čerstvé kuracie z voľného chovu, 20% celé čerstvé ryby (10% kranas atlantická, 10% makrela obyčajná), hydrolyzovaná ryža, dužina z repy, pivovarské kvasnice, jedlé časti z: dyne , ananás, rasca, šalvia, zázvor, kurkuma.
logo-bottom
Analýza:
N-látky 25,3%, vláknina 2%, tuky 15,2% (len živočíšne z čerstvého mäsa a rýb), popol 9,5%, vlhkosť 19%, vápnik 1,3%, fosfor 1,1%.
Metabolizovaná energia na 1kg:
3440 kCal
Bez doplnkových látok:
všetky vitamíny a minerálne látky v krmive pochádzajú z čerstvých surovín, ktoré vďaka šetrnej úprave zostávajú v krmive zachované a tak ich nie je potrebné vkladať synteticky. Konzervované vysokým tlakom a zmesou byliniek.
Skladovanie krmiva:
Granule nedávajte do skladovacej nádoby, po otvorení ich nechajte v pôvodnom obale. Rozhodne sa rukami nedotýkajte krmiva v obale odovzdajte tak tvorbe nežiaducich plesní. Skladujte na chladnom mieste bez prístupu slnečného žiarenia. Po otvorení neuzatvárajte obal!

Kŕmna tabuľka Primal Spirit Dog 60% Wilderness

Váha psa (kg)
2 5 10 15 20 25 30 40 60
Denná dávka (g) 54 107 180 244 302 358 410 509 689