TASTE WILD Wetlands WILD Fowl konz.

390g skladom > 5 ks 2,06 €
+
História ceny

Katalog: 1300116

Čerstvá kačica pre psie fajnšmekrov a pečená pre tých, čo to radi horúce. Do toho moriak a exkluzívne prepeličie mäso. Všetko šťavnaté vďaka kačaciemu vývaru. Výborné doplnenie suchého krmiva, ale môže slúžiť aj ako samostatná výživa.

Americké mokrade nikdy neboli jednoduchým miestom pre divoký lov. Rýchla krídla často nebola vtáctvu obývajícímu tieto nebezpečné oblasti nič platná, ak na scénu nastúpili prefíkaný hladní vlci. Konzerva Taste of the Wild Wetlands, to je porcia divokej hydiny nalovené práve pre vášho labužníka. Základom je predovšetkým kačica v čerstvom i pečenom kabáta spoločne s údeným moriakom. Pečená prepelica robí toto krmivo ešte unikátnějším a kačacie vývar zaručí šťavnatosť. Nízkotučná divoká hydina, veľa proteínov, nálož ovocia a zeleniny, a žiadne zbytočné obilniny.

zloženie:

Kačica, kačacie vývar, kurací vývar, kuracia pečeň, kuracie mäso, vajcia, hrášok, prírodná aróma, zemiakový škrob, sladké zemiaky, zemiaky, morské ryby, pečená kačica, pečená prepelica, údená morka, guarová guma, tripolyfosfát sodný, soľ, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, cholín chlorid, sušený koreň čakanky, paradajky, extrakt z juky, čučoriedky, maliny, železo proteín (chelát železa), zinok proteínov (chelát zinku), vitamín E doplnok, meď proteíny (chelát medi), mangán proteínov ( chelát mangánu), riboflavín doplnok, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý, tiamín mononitrát, niacín doplnok, pantothenát vápenatý, vitamín A doplnok, vitamín B12 doplnok, jodid draselný, biotín, vitamín D3 doplnok.


Analytické zložky:

Hrubý proteín 7,5%, hrubý tuk 3,5%, vláknina 1%, vlhkosť 80%.