ALAVIS single Maxík pre psy

600g skladom > 5 ks 33,06 €
+
doprava zdarma

Tlmí zápal a bolesť kĺbov, väzov, šliach a svalov. Urýchľuje hojenie rán po úrazoch a operáciách. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinácii s vitamínom C.

ALAVIS SINGLE Maxík pre psov pôsobí proti bolesti a zápalu, na relaxáciu a regeneráciu svalov, na spevnenie väzov a šliach, ďalej znižuje opuchy, pôsobí vazodilatačne a má pozitívny vplyv na srsť a kožu. Obsahuje ultra čistú podobu látky MSM v kombinácii s vitamínom C.

SINGLE Maxík má analgetický, protizápalový, vazodilatačný a antiedematózny účinok. Má svoje uplatnenie ako doplnok liečby degeneratívneho a zápalového postihnutia pohybového aparátu (artróza, artritída). Vďaka svojim antioxidačným a detoxikačným účinkom podieľajú tiež na odbúravaní poškodeného kĺbového tkaniva. Taktiež sa dá ako doplnok úspešne využiť v alergológii pre zmiernenie alergických prejavov či v dermatológii pre vyššiu kvalitu srsti, kože a kožných derivátov.

Prípravok podávajte: pri zápale a bolesti kĺbov, väzov, šliach a svalov pre zníženie predispozícií ku kĺbovým ochoreniam (napr. Luxácia patelly, dysplázia lakťového či bedrového kĺbu) pre skvalitnenie srsti pre regeneráciu a relaxáciu svalov pre spevnenie väzov a šliach.

Spôsob použitia:

Prášok sa podáva denne podľa odporúčaného dávkovania priamo do tlamy, zamieša sa s kúskom potravy alebo sa nasype do krmiva či na granule.

Dĺžka užívania: Nie je časovo obmedzené. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky.

Skladovanie: Skladujte uzatvorené v suchu pri teplote do 30 ° C. Chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Prvých 14 dní podávajte túto dávku 2x denne, potom pokračujte podávaním doporučenej dávky 1x denne, pri chronických ťažkostiach dlhodobo.

Obsah účinných látok v 1 balné 600g: Dimethylsulfonum (methylsulfonylmethan - MSM v koncentrácii 99,97% 597 g, vitamín C 3 g.Obsah: 600 g