BARNYS TRIPLE BLEND extra silný - pre ľudí

200g skladom 1 ks 23,23 €
+
História ceny
700g skladom > 5 ks 57,41 €
+
História cenydoprava zdarma

Katalog: 1900550

Ešte obsažnejšie a ešte silnejší produkt pre vaše kĺby. Podľa nášho názoru najsilnejšia chondroprotektívne doplnok stravy na kĺby všetkých čias. Päťhviezdičkový produkt pre kĺby Barnys® v spolupráci s ALAVIS ™ (prestížne kanadská rad pre kĺby a chrupavky koní). Poctivá kvalita! Každá šarža tohto doplnku stravy je testovaná na obsah účinnej látky v súlade s EÚ Pharmacopoeia. Až na základe tohto merania je produkt uvoľnený do predaja.

Vhodné podávanie: Veľmi vhodné pre dlhodobé podávanie, pri začínajúcich až stredne ťažkých ťažkostiach, pre športovcov, ťažko fyzicky pracujúci a pre osoby s nadmerne zaťažovanými kĺbmi (nadváhou a pod).

Poriadna dávka kĺbovej výživy pre vaše kĺby!

700 g - balenie na 5 mesiacov.

 

 

Obsahuje kombináciu chondroprotektívnych látok - glukózamínsulfátu, chondroitínsulfátu, látky MSM Lignisul® a kolagénov z bezpečného prírodného zdroja.

Látky obsiahnuté v Barny Triple Blend Extra Silný - glukozamínsulfát, chondroitinsulfát a kolagén typu II tvoria prirodzenú štruktúru kĺbovej chrupavky, kolagén typu I je súčasťou väzov a šliach, MSM je zdrojom nevyhnutné, organicky viazanej síry.

MSM Lignisul®: často nazývaný ako zázračná ingrediencie, dôležitá výživová látka pri stavbe spojivových tkanív a kĺbových chrupaviek.

Glukozamínsulfát: prirodzená súčasť kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny.

Chondroitínsulfát: prirodzená a nevyhnutná súčasť kĺbovej chrupavky.

Kolagén typu I získavaný z chrupaviek morských rýb v najvyššej kvalite zn. COLLYSS ™: šľachy, väzy, kosti.

Kolagén typ II získavaný z chrupaviek rají v najvyššej kvalite zn. CARTIDYSS ™: kĺbovej chrupavky.

Vitamín C: prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí.

Pre zachovanie kvality produktu nie sú pridávané žiadne farbivá.

MSM - LIGNISUL® (methylsulfonylmethan, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý), glukozamínsulfát 2KCL (z kôrovcov), chondroitinsulfát, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma (ochucujúce a prírodné aromatické látky, maltodextrín, stabilizátor: arabská guma - akáciová živica, látky zvýrazňujúce chuť a vôňu: cukor), vitamín C NUTRA-C ™ (L-askorbát vápenatý, L-askorbát horečnatý, L-threonát vápenatý, 24% RHP) 19,3 mg, extrakt chrupaviek - kolagén II. typu CARTIDYSS ™ (z rýb), hydrolyzovaný kolagén I. typu COLLYSS ™ (z rýb), sladidlo: steviolglykosidy z rastliny stévia.

Obsah aktívnych látok v dennej dávke (1 odmerka - 4,5 g):

MSM (methylsulfonylmethan): 1 958 mg v najvyššej kvalite zn. Lignisul®

Glukozamínsulfát 2KCL 75,4%: 1 565 mg

Chondroitínsulfát 90%: 652 mg

Kolagén typu I z rýb v najvyššej kvalite zn. COLLYSS ™: 15 mg

Kolagén typ II z rají v najvyššej kvalite zn. CARTIDYSS ™: 22,5 mg

Vitamín C (kyselina L-askorbová, 24% RHP *): 19,3 mg

* RHP - referenčná hodnota príjmu.
Z dôvodu zachovania kvality výrobku nie sú pridávané žiadne farbivá ani konzervačné látky.

Užívajte 1 odmerku Barny Triple Blend Extra Silný denne rozmiešanú lyžičkou v min. 2 dcl vody najlepšie ráno alebo kedykoľvek počas dňa, nalačno alebo po jedle. Možno ochutiť šťavou. Odmerka priložená.

Náš tip: Dochutiť môžete napr. Citrónovou šťavou alebo džúsom. Ďalšou možnosťou je rozmiešanie odporúčanej dennej porcie v ochutené jogurtu.

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené deťom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte, ak bola škatuľka. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Pred použitím dózu dobre pretrepte, uchovávajte dobre uzatvorené. Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na obale.

Balenie: 700 g, balenie na 5 mesiacov