COLAFIT Max Forte - 100 kapsúl

popis produktu

Colafit Max Forte - Kompletná 6-zložková kĺbová výživa s vitamínom C. Colafit MAX forte obsahuje kombináciu chondroprotektívnych látok, ktoré pozitívne ovplyvňujú správnu funkciu kĺbov, šliach a väzov. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, zvlášť sa odporúča podávať najmä starým psom na zlepšenie pohyblivosti a obmedzenie bolestivosti kĺbov. Je možné ho taktiež podávať športujúcim a pracujúcim psom v dobe tréningu alebo vyššieho nasadenia. Indikácia:…

História ceny Katalógové č .: 1004488
NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin - Strážiť

Ďalšie varianty

NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin 14,18 €
Detailný popis

Colafit Max Forte - Kompletná 6-zložková kĺbová výživa s vitamínom C. Colafit MAX forte obsahuje kombináciu chondroprotektívnych látok, ktoré pozitívne ovplyvňujú správnu funkciu kĺbov, šliach a väzov. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, zvlášť sa odporúča podávať najmä starým psom na zlepšenie pohyblivosti a obmedzenie bolestivosti kĺbov. Je možné ho taktiež podávať športujúcim a pracujúcim psom v dobe tréningu alebo vyššieho nasadenia.

Indikácia:

  • pri akútnych problémoch pohybového aparátu
  • pri chronických bolestiach svalov a kĺbov
  • pri dysplázii bedrových a lakťových kĺbov
  • pri hojení poranení a po úrazoch
  • pri stuhnutosti kĺbov u starších psov.

Obsah účinných látok v 1 tobolke: Glukosamín sulfát: 300 mg, Chondroitín sulfát: 100 mg, MSM: 150 mg, Kolagén: 3 mg, Vitamín C Long effect: 3 mg, Hyaluronát sodný: 15 mg

Podanie a dávkovanie

Na dosiahnutie požadovaného efektu sa Colafit podáva 2 až 3 mesiace, dvakrát do roka. Prípravok je možné podávať aj dlhodobo, po konzultácii s veterinárnym lekárom. Kapsuly sa podávajú každý deň podľa návodu, samostatne alebo s kúskom potravy.

  • Malé plemeno: (5 - 10 kg) 1 kapsula
  • Stredné plemeno: (10 - 20 kg) 1 a 2 kapsuly
  • Veľké plemeno: (20 - 40 kg) 2 a 4 kapsuly
  • Obrie plemeno: (40 a viac kg) 4 kapsuly

Spôsob používania

Kapsuly sa podávajú denne podľa návodu, samostatne alebo s kúskom potravy. Prípravok je prijímaný bez problémov. Optimálna dĺžka podávania sú 3 mesiace, 2 x ročne opakovať. Prípravok je možné podávať aj dlhodobo, po konzultácii s veterinárnym lekárom. Prípravok je možné podávať súčasne s krmivami, ktoré obsahujú chondroprotektívne látky. Pozitívny účinok sa ešte zvýši.

hodnotenie 1
29. 04. 2024

Už po pár dnech bylo vidět zlepšení při pohybu