APPLAWS cat miska Kuracie prsia/kačka

60g už VYPREDANÉ 1,39 €

Katalog: 2400243

Applaws mištičky pre mačky - doplnkové krmivo pre mačky z prírodných surovín. Chutná a zdravá desiata pro mačky, ktoré si zaslúžia byť rozmaznané! Jednoduché servírovánie, misku stačí otvoriť a môžete podávať! Applaws je skutečne odlišné krmivo, obsahuje iba prírodné suroviny. Sami vidíte, čo je vo vnútri. Mištičky Applaws obsahujú 60% masa!

Obsah mištičiek pre mačky je 60g. - 100% bez lepku, 100% prírodné- bez umelých vitamínov- bez konzevračných látok, umelých farbív a lákadiel

Ryby pochádzajú z oceánu a sú lovené spôsobom, který neohrozuje delfíny. Kuratá sú kŕmené výhradne organickým krmivom bez použitia hormonov.

Použitie: Misku otvorte a môžete podávať! Mačka by mala mať vždy prístup k čerstvej vode, podávejte pri pokojovej teplote. Po otvorení uchovávejte v chladničke.

Dávkovánie: Mističky Applaws doporučujeme podávat jako doplnkové krmivo k suchej strave - granuliam Applaws pre mačky. Pre mačku s normálnou hmotnosťou 4kg doporučujeme 2 - 3 mištičky denne. Doporučené dávkovánie je len orientačná, potreba je individuálna a závisí na veku, radosti z pohybu a na životnom prostredí mačky.

Zloženie: Kuracie prsia 55%, Kačka 5%, Kurací vývar 35%, Ryža 5%

Výživné hodnoty: Vlhkosť 85%, Bielkoviny 11%, Tuky 1%, Popoloviny 0,5%, Vláknina 0,5%

Balenie: 60g