Heureka fb
Zavolajte nám: 737 051 520 (po - Št: 6:30 - 19:30, Pi: 6:30 - 17:30)
košík: prázdny

Prihlásenie a registrácia

Prihlásenie Facebookom

Prihlásiť sa Facebookom

Škrabadlo ARGI - BECCA 80x40x60cm

Škrabadlo pre mačky Argi - Becca je jedinečná hračka pre mačičky s niekoľkými platformami, na ktorých si váš maznáčik vyhrá, odpočinie a obrúsi pazúriky. Produkt je vyrobený z materiálov, ktoré majú maximálnu životnosť.

Škrabadlo pre mačky Argi - Becca je umiestnené na základni 40 x 60 cm, vďaka čomu je veľmi stabilný. Podstavec je v yrobena, rovnako ako odpočívadlá, z bytelné drevotriesky a všetky tieto platformy sú potiahnuté pevnou a proti mechanickému poškodeniu odolnou látkou, ktorej štruktúra sa podobá menčestru a maximálne sa tak u nej znižuje riziko zadrhávania alebo vyťahovanie nitiek.

Škrabacie a šplhacie stĺpik z bytelného kartónu, ktorý je potiahnutý odolným pásom proti poškriabaniu a poškodeniu, takže nedochádza, oproti sisalu, k vytrhávanie vlákien a materiál má oveľa dlhšiu životnosť. Na stĺpiku je pod prvým z odpočívadiel umiestnená aj skrýša s dĺžkou 25 cm a priemerom 19 cm, na základni je navyše šmykľavka.

Úplný popis produktu
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie