ARPALIT kondicioner z čajovníka

250ml skladom > 5 ks 4,46 €
+

Jemný kondicionér na ošetrenie srsti kožušinových zvierat po umytí s obsahom vitamínov, extraktu z listov čajovníka čínskeho, olivového oleja a elastínu.

Návod na použitie
Jemný kondicionér určený k pravidelnému ošetreniu srsti psov, šteniat, mačiek, mačiatok aj iných kožušinových zvierat po umytí. Kondicionér má priaznivý účinok na zdravie a krásu srsti zvierat. Obsahuje vitamíny B3 a B5, alantoín, olivový olej a elastín, nevysušuje a nedráždi. Pokožka a srsť po pravidelnom ošetrení získavajú jemnosť, pevnosť, pružnosť a vysoký lesk. Primerané množstvo kondicionéru naneste na umytú srsť a jemným masírovaním votrite do srsti a pokožky. Po 2-5 minútach pôsobenia srsť dôkladne prepláchnite vlažnou vodou. Srsť vysušte fénom alebo nechajte voľne preschnúť.

Veľkosť balenia: Objem 250 ml.

Doba použiteľnosti: 24 mesiacov - do dátumu uvedeného na dne obalu.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najdlhšie do dátumu uvedeného na dne obalu.

Zloženie prípravku: Aqua, Ceteareth-20, cetearyl alcohol, Glycerol, Behentrimonium Chloride, Olea Europaea, Dimethicone Copolyol, Hydroxyethylcellulose, Polyquaternium-4, Alantoín, D-panthenol, Niacinamid, Hydrolyzed Elastín, Camelia sinensis Extract, Parfum, Phenoxyethanol, methylparabenum, etylparabénom, butylparabén, Isobutylparaben, Propylparaben.

24. 04. 2020

Nevím, ještě jsem produkt nepoužila.

09. 12. 2018
  • Výborný.

11. 11. 2016

Funguje