Z dôvodu problémov u DPD môžu byť zásielky odoslané s oneskorením.

ARPALIT šampón z čajovníka

250ml skladom > 5 ks 4,54 €
+

Jemný šampón určený k pravidelnému umývanie srsti psov, šteniat, mačiek, mačiatok aj iných kožušinových zvierat. Šampón má priaznivý účinok na zdravie a krásu srsti zvierat. Obsahuje vitamíny, olivový olej a elastín. Srsť po pravidelnom ošetrení získava jemnosť, pevnosť, pružnosť a lesk.

Vhodný aj pre mačky!

Charakteristika prípravku:

Viskózna číra tekutina žltohnedej farby s vôňou čaju.

indikácie:

Jemný šampón určený k pravidelnému umývanie srsti psov, šteniat, mačiek, mačiatok aj iných kožušinových zvierat. Šampón má priaznivý účinok na zdravie a krásu srsti zvierat. Obsahuje vitamíny B3 a B5, olivový olej a elastín, nevysušuje a nedráždi pokožku, jeho pH je neutrálny. Srsť po pravidelnom ošetrení získava jemnosť, pevnosť, pružnosť, hlboký lesk a jasné sfarbenie.

 

Spôsob použitia:

Primerané množstvo šampónu naneste na namočenú srsť a jemným masírovaním vytvorte bohatú penu. Pre mláďatá alebo malé zvieratá šampón použite zriedený vodou v pomere 1: 2. Po umytí srsť dôkladne vlažnou vodou opláchnite. Pri silnom znečistení srsti postup opakujte. Pre zvýšenie lesku a zdravie srsti naneste po umytí primerané množstvo Arpalit Neo kondicionéru s extraktom z listov čajovníka a ľahko ho vmasírujte do srsti a pokožky. Ponechajte po dobu 2-5 minút pôsobiť. Potom srsť opäť dôkladne prepláchnite vlažnou vodou. Srsť vysušte fénom alebo nechajte voľne preschnúť.

Zvláštne upozornenie:

- Uchovávajte mimo dosahu detí.

- Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu.

- Spotrebujte najdlhšie do dátumu uvedeného na dne obalu.

Osobitné podmienky pre uchovanie:

Uchovávajte pri teplote 10-25 ° C.

24. 04. 2020

Nevím, ještě jsem produkt nepoužila.