Chejn - BARRY saláma kačica

850g skladom > 5 ks 1,34 €
+

Výnimočná a exkluzívne mäsová konzerva pre psov s kačacím mäsom. Jablko dodá pektín potrebný pre správnu funkciu čriev, ľanové semienko podporí kvalitnú srsť a tymian je prírodným Antiparazitiká. S dostatkom prírodného kolagénu a nenasýtených mastných kyselín prirodzene obsiahnutých v mäsu.

Krmivo je možné podávať samostatne ako kompletný kŕmnu dávku (pozri odporúčané dávkovanie) zvlášť pre malé a stredné plemená, alebo ako doplnok v kombinácii s obľúbenou prílohou, napr. S cestovinou, ryžou alebo s granulami

Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, kačacie masový orez, krky, krídla, žalúdky, pečeň, srdce, ryžová múčka, jablká, ľanové semienko a tymián.

Analytické zložky: bielkoviny 16,1 %, tuk 9,4 %, vláknina 0,36 %, popol 3,85 %, vlhkosť 64,2 %, vápnik 0,8 %, fosfor 0,63 %, sodík 0,23 %, horčík 0,039 %, draslík 0,19 %

Krmivo neobsahuje lepok, sóju, konzervanty, farbivá, ani iné prídavné látky. Vďaka šetrné sterilizačné technológii má pred otvorením trvanlivosť 1 rok. Po otvorení uchovávajte v chlade.