Antipar. spot-on FRONTLINE TRI-act

2-5kg skladom 3 ks 10,31 €
+
5-10kg skladom > 5 ks 10,58 €
+
10-20kg skladom 4 ks 12,16 €
+
20-40kg skladom 3 ks 14,42 €
+
40-60kg skladom > 5 ks 17,41 €
+

FRONTLINE® TRI-ACT

Najúčinnejšia zbraň v boji proti parazitom psov s dlhodobým účinkom. Odpudzuje, eliminuje a chráni jedným zásahom a to na veľmi dlhú dobu.

dlhotrvajúci účinok

  1. FRONTLINE Tri-act zabíja dospelé blchy do 24 hodín po napadnutí vášho zvieraťa.
  2. Frontline Tri-Act spot on hubí kliešte (a tiež blchy) počas 6 hodín od napadnutia (od 2. dňa po ošetrení a počas celého mesiaca), kliešte prítomné na psoch v dobe ošetrenia sú usmrtené počas 48 hodín. Tento prípravok navyše odpudzuje (repelentný účinok) nebezpečná kliešte a tým ďalej znižuje riziko prenosu infekčných chorôb, napr. Lymskej boreliózy či babeziózy.
  3. Spoľahlivo odpudzuje komáre, flebotomy a krv sajúci muchy. Má tiež insekticídne vlastnosti, účinné proti flebotomům a krv viažucim muchám.

Návod na použitie:

  • Vyberte pipetu podľa hmotnosti vášho psa (XS, S, M, L alebo XL)
  • Pozor, nepoužívajte u mačiek!
  • Vaše zviera musí byť staršie ako 8 týždňov

Návod na podanie pipety FRONTLINE® TRI-ACT pre psy:

  • Vyberte pipetu z obalu, držte ju vo zvislej polohe a odstrihnite hrot pipety nožnicami.
  • Na úrovni krku vášho psa: rozhrňte srsť, aby bola vidieť kože a aplikujte približne polovicu obsahu pipety. Opakujte úkon na druhom mieste podania (pred lopatkami) a vyprázdnite druhú polovicu pipety.
  • Podávajte na suchú kožu. Je veľmi dôležité dobre rozhrnúť srsť medzi lopatkami, aby bola vidieť kože: aplikujte prípravok na kožu a nie na srsť.
  • Najmenej 2 dni po ošetrení vaše zviera nekúpte a nepúšťajte do vody.

Rady:

Ošetrite všetky zvieratá vo vašej domácnosti vhodným Antiparazitiká. Pre udržanie ochrany proti blchám, kliešťom, komárom, flebotomům a krv viažucim muchám podávajte prípravok FRONTLINE® Tri-Act znovu po mesiaci. Požiadajte o radu vášho veterinára.