Hills cat r/d weight loss

Naskladníme do 24hodin 14,2 €
+
skladom 1 ks 39,16 €
+
doprava zdarma

Indikácia: Obezita. Ochorenia z nedostatku vlákniny u obéznych mačiek (tj diabetes mellitus, hyperlipidémia, kolitída alebo konstipacia).

PREDAJ NA VETERINÁRNY PREDPIS

Nie je určené pre: Mačiatka. Gravidné alebo dojčiace mačky. Mačky oslabené alebo vychudnuté, dehydrované, v hypermetabolickém stave, s miernym alebo s pokročilým zlyhaním srdca, so zlyhaním obličiek alebo s ochorením pečene.

Doplňujúce informácie: Chudnutie.Reálny úbytok hmotnosti je asi 1% telesnej hmotnosti za týždeň.Uvedené dávkovanie je v niektorých prípadoch potreba znížiť, aby sa dosiahol úbytku hmotnosti.Pri procese chudnutia je potrebná plná spolupráca s majiteľom a striktná kontrola príjmu všetkej potravy.Hill's ponúka klientom informácie, ktoré napomáhajú zabezpečiť úspešné chudnutie; pre viac informácií kontaktujte zástupcu Hill's.Po dosiahnutí ideálnej hmotnosti by sa mačka mala previesť na diétu Prescription Diet Feline w / d, ktorá zabezpečí udržanie ideálnej hmotnosti.Obézne mačky by nemali hladovať dlhšie ako 2 dni.

Kladné účinky:

Energia
Tuk
Nízky obsah Pre splnenie energetických požiadaviek je využívaný telesný tuk a tým dochádza k chudnutiu.
Vláknina Vysoký obsah Obezita: veľký objem stravy vyvoláva pocit nasýtenia a predchádza pocitu hladu.
Diabetes mellitus: pomáha minimalizovať výkyvy krvnej hladiny glukózy, čo môže viesť k zníženiu dávky inzulínu.
Kolitída: upravuje čas črevnej pasáže.
Konstipace: absorbuje vodu a zvyšuje motilitu čriev.
L-karnitin Doplnený Zlepšuje premenu tukov na energiu, čo urýchľuje chudnutie.
 Pomáha udržiavať podiel telesnej svaloviny.
Špeciálna antioxidačná formula Doplnená Redukuje oxidatívne poškodenie buniek, u ktorých sa obezita vyskytuje vo vyššej miere.