HREBEŇ FURminator LONG hair/DOG

Small /psi do 9kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 25,31 €
+
História ceny
Medium / psi 9-23kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 31,63 €
+
História ceny
Large /psi nad 23kg skladom > 5 ks 38,77 €
+
História ceny
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 6600028

Patentované profesionálny hrablo FURminator je určené na vyčesávanie pĺznúcu plemien psov. Redukuje pĺznutia o viac ako 90%. Je určený pre dlhosrsté plemená so srsťou dlhšia ako 5cm. Rýchlo a ľahko odstraňuje podsadu a uvoľnené chlpy. FURminator hrable nereže a nepoškodzujú srsť. Zaručujú väčšiu účinnosť ako iné kefy a hrebene. Redukujú množstvo alergénov.
Starať o srsť dá hrebeňom FURminator pravidelne po celý rok, raz alebo dvakrát za týždeň po dobu desiatich až dvadsiatich minút.

Použitie FURminator je jednoduché a bezpečné!

 

Návod na použitie:

Pred tým ako začnete, uistite sa, že srsť Vášho miláčika je čistá a úplne suchá. Jemne ťahajte FURminátor srsťou v smere rastu chlpov. Vykonávajte dlhé, jemné ťahy a vyvarujte sa opakovaných ťahov na rovnakom mieste. Venujte osobitnú starostlivosť okolí citlivých oblastí (brucho, končatiny, genitálie a konečník). Nepoužívajte prílišnú silu a tlak, ako pri česaní hrebeňom. Hlboké a hrubé kefovanie môže poškodiť kožu (začervenanie a podráždenie). Akonáhle spozorujete začervenanie čí podráždenie kože, ihneď ukončite vyčesávanie. - FURminátor používajte iba u osrstených plemien.