HREBEŇ FURminator SHORT hair/DOG

M (9-23kg) NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 32,09 €
+
História ceny
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 6600007

Patentované profesionálny hrablo s kovovou samočistiaci hlavicou pre psov stredných rás s krátkou srsťou. Príjemné ergonomické madlo skvele padne do ruky. Redukuje pĺznutia o viac ako 90%. Rýchlo a ľahko odstraňuje podsadu a uvoľnené chlpy. FURminator hrable nereže a nepoškodzujú srsť. Hlava z nerezovej ocele prenikne hlbšie a bezpečne odstráni podsadu a uvoľnené chlpy. S FURminator zabránite ďalšiemu pĺznutia lepšie ako pri vyčesávanie kefy, iným hrable či hrebeňom.

  Furminator sa používa aj vo psích salónoch. Vyčesanie hrebeňom FURminator odstránia starú srsť a podsadu. Neskracuje a nepoškodzuje srsť, len veľmi účinne vyčesáva a pomáha k zdravšej koži a lesklejšie srsti zvieraťa. Znižuje množstvo alergénov v prostredí, kde zviera žije. Starostlivosť o srsť hrebeňom FURminator možno vykonávať pravidelne po celý rok raz alebo dvakrát za týždeň po dobu desiatich až dvadsiatich minút.

  Je potrebné dbať na to, aby srsť bola čistá, úplne suchá a nezacuchaná. Opatrnosť je nutná na citlivých miestach na tele zvieraťa. Pred vyčesávaním starostlivo prezrite pokožku zvieraťa, či v nej nie sú chrasty, poranenia odreniny a pod, a ak ich nájdete, vyhľadajte pomoc veterinára. Hrebeňom FURminator je odporúčané vyčesávať dlhými pravidelnými ťahmi v smere rastu srsti a nevracať sa opakovane na rovnaké miesto. Samozrejme treba vyčesávať citlivo a bez väčšieho tlaku, ktorý by mohol spôsobiť zranenie. Pri červenkasté, podráždenej koži je nutné s vyčesávaním hneď prestať. Pri pravidelnom používaní hrebeňa FURminator budete mať viac času na Vášho chlpatého priateľa, pretože sa nebudete musieť venovať upratovaní vypadaných chlpov.