HREBEŇ FURminator LONG hair DOG - L/nad 23kg

popis produktu

Patentované profesionálny hrablo FURminator je určené na vyčesávanie pĺznúcu plemien psov. Redukuje pĺznutia o viac ako 90%. Je určený pre dlhosrsté plemená so srsťou dlhšia ako 5cm. Rýchlo a ľahko odstraňuje podsadu a uvoľnené chlpy. FURminator hrable nereže a nepoškodzujú srsť. Zaručujú…

História ceny Katalógové č .: 6600030
skladom > 5 ks

Ďalšie varianty

NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin 24,65 €
NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin 30,79 €
Detailný popis

Patentované profesionálny hrablo FURminator je určené na vyčesávanie pĺznúcu plemien psov. Redukuje pĺznutia o viac ako 90%. Je určený pre dlhosrsté plemená so srsťou dlhšia ako 5cm. Rýchlo a ľahko odstraňuje podsadu a uvoľnené chlpy. FURminator hrable nereže a nepoškodzujú srsť. Zaručujú väčšiu účinnosť ako iné kefy a hrebene. Redukujú množstvo alergénov.
Starať o srsť dá hrebeňom FURminator pravidelne po celý rok, raz alebo dvakrát za týždeň po dobu desiatich až dvadsiatich minút.

Použitie FURminator je jednoduché a bezpečné!

Návod na použitie:

Pred tým ako začnete, uistite sa, že srsť Vášho miláčika je čistá a úplne suchá. Jemne ťahajte FURminátor srsťou v smere rastu chlpov. Vykonávajte dlhé, jemné ťahy a vyvarujte sa opakovaných ťahov na rovnakom mieste. Venujte osobitnú starostlivosť okolí citlivých oblastí (brucho, končatiny, genitálie a konečník). Nepoužívajte prílišnú silu a tlak, ako pri česaní hrebeňom. Hlboké a hrubé kefovanie môže poškodiť kožu (začervenanie a podráždenie). Akonáhle spozorujete začervenanie čí podráždenie kože, ihneď ukončite vyčesávanie. - FURminátor používajte iba u osrstených plemien.