Ibero NATURAL cat KITTEN

3kg skladom > 5 ks 19,62 €
+
História ceny+ Brit Care Cat Fillets in Jelly with Fine Trout & Cod - 10x85g v cene 4.94 €
2x3kg skladom > 5 ks 37,25 €-21% 29,34 €
+
História ceny+ Brit Care Cat Fillets in Jelly with Fine Trout & Cod - 10x85g v cene 4.94 €

Katalog: 1005537

Ibero Natural: Luxusné mačacie granule plné kvalitného mäsa z lososa!

 

Pre milovníkov mačiek, ktorí si pre svojich parťákov prajú len to najlepšie, predstavujeme množstvo granúl pre mačky Ibero Natural - špičkové mačacie granule, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu a prírodnú chuť pre vášho maznáčika. S našimi granulami si môžete byť istí, že vaša mačka dostane to najlepšie z lososa a iných vybraných surovín. To zaručuje, že každá porcia je neodolateľne chutná a zdravá.

 

Prírodné suroviny, nízky obsah obilnín:

Ibero Natural kladie dôraz na prírodné zložky. Naše granule obsahujú vysoko kvalitné mäso z lososa, čo poskytuje nielen vynikajúcu chuť, ale aj esenciálne omega-3 mastné kyseliny pre zdravú srsť a kožu. Ponúkame vyváženú stravu s nízkym obsahom obilnín.

 

Tri druhy pre všetky životné etapy:

- Pre dospelé mačky: Vyvážená zmes na udržanie optimálnej kondície dospelých mačiek, podporuje zdravý životný štýl a zaisťuje najlepšiu výživu.

 

- Pre kastrované mačky: Špeciálne formulované granule pre kastrované mačky, ktoré podporujú udržanie správnej hmotnosti a prispôsobujú sa zmenám metabolizmu.

 

- Pre mačiatka: Jemná strava pre malé mačiatka plná energie a nevyhnutných živín, aby mohla vyrastať do silnej, zdravej a hravej mačky.

 

Prečo si vybrať Ibero Natural?

- Vysoký obsah kvalitného mäsa z lososa

- Prírodné suroviny, žiadne zbytočné chemikálie

- Nízky obsah obilnín, vhodné aj na citlivé trávenie

- Špecializované varianty pre všetky životné etapy

- Podporuje zdravie srsti, kože a celkovú vitalitu

 

S Ibero Natural si môžete byť istí, že poskytujete svojej mačke najlepšiu možnú stravu. Prineste do misky svojej mačky to najlepšie a sledujte, ako vaša mačička baští vysokú kvalitu v každom súste.

ZLOŽENIE: Dehydrované mäso a ryby 44 % (losos 18 %), ryža 23 % (hnedá ryža 15 %), kurací tuk (zdroj ?-6 mastných kyselín), hrášok, rastlinný proteínový extrakt, vitamíny a minerály, rohovník, repná duž hydrolyzovaný lososový proteín, kvasnice a kvasnicový extrakt-Saccharomyces cerevisiae (zdroj mannanoligosacharidov - MOS a ß-glukány), lososový olej (zdroj β-3 mastných kyselín - EPA a DHA), inulín (rozpustná vláknina z čakanky, zdroj šalvia hispánska (zdroj Omega-3 mastných kyselín a diétnej vlákniny), rozpustná diétna vláknina extrahovaná z Plantago ovata, riasa (Ascophyllum nodosum), esenciálne oleje (oregano, škorica, klinček, tymian, rozmarín, mäta, zelená).

ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Hrubý proteín 39,00%, Hrubý tuk 18,00%, Hrubá vláknina 2,20%, Hrubý popol 6,20%, Vlhkosť 8,00%.

DOPLNKOVÉ LÁTKY: Nutričné doplnkové látky: vitamín A 26 400 IU/kg, vitamín D-3 1 540 IU/kg, vitamín E (all-rac-a-tokoferylacetát) 506 mg/kg, vitamín C 110 mg/kg, taurín 1 800 mg/kg . , cholínchlorid 2 783 mg/kg, železo (monohydrát síranu železnatého) 154 mg/kg, meď (pentahydrát síranu meďnatého) 13 mg/kg, mangán (monohydrát síranu manganatého) 50 mg/kg, zinok (monohydrát síranu 1 kg, jód (jodid draselný) 4 mg/kg, selén (seleničitan sodný) 0,19 mg/kg.

Technologické prísady: Prírodné antioxidanty (prírodné oleje bohaté na tokoferoly).
Metabolizovaná energia: 4 070 Kcal/kg.

Uchovávajte obal tesne uzavretý, na chladnom, suchom a vetranom mieste, mimo dosahu svetla a slnka. Krmivo podávate suché, pokiaľ možno v niekoľkých dávkach počas dňa. Zaistite prístup k dostatočnému množstvu vody počas celého dňa. Denné dávkovanie je orientačné, treba ju prispôsobiť veku, aktivite a ďalším faktorom. Orientačná tabuľka dávkovania pre bežne aktívne mačky je uvedená na dolnej strane.

Spotrebujte najlepšie do: Dátum a šarže uvedené na zadnej strane obalu.