JOSERA cat CULINESSE

2kg po objednání do 7 dnů Strážiť 11,53 €
+
História ceny
10kg skladom > 5 ks 41,23 €
+
História cenydoprava zdarma+ PROFINE cat snack crunchy SALMON/thyme - 10x50g v cene 4.76 €
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 2100474

Krmivo pre mačky Josera s ušľachtilým lososom, vysoko stráviteľné a obzvlášť chutné, vyvážený obsah tuku, ideálny pre dospelé mačky žijúce v byte i vonku.

Je Vaša mačka trochu labužník? Josera Culinesse krmivo pre mačky s obsahom jemného kuracieho mäsa a kvalitného lososa je presne tým pravým pre náročných mačky. Vďaka vyváženej receptúre je krmivo Josera Culinesse ľahko nastaviteľné a veľmi chutné. Kompletné krmivo Josera Culinesse je prispôsobené potrebám dospelých mačiek. Vďaka použitiu najkvalitnejších surovín, cenných antioxidantov a vďaka šetrnej výrobe je krmivo ľahko stráviteľné a chutí i najväčšiemu mačaciemu labužníkovi.

Josera Culinesse v prehľade:

- proti chlpovým bezoárom: Vaša mačka trávia veľkú časť dňa starostlivosťou o svoj kožúšok. Pritom prehltne často chlpy, z ktorých sa môžu vyvinúť nepríjemné chlpové bezoáry. Špeciálne diétne vláknina v krmive pre mačky podporuje pohyb prehltnutých chlpov tráviacim traktom a redukuje tak tvorbu chlpových bezoárov
- koža & srsť: lesklý a hebký kožúšok rovnako ako zdravá koža sú známky optimálnej výživy Vašej mačky. To zaisťujú omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, vitamín E a biotín rovnako ako zinok v ľahko vstrebateľné organicky viazanej forme
- kontrola pH: starostlivý výber surovín zaisťuje optimálny pomer vápnika a fosforu a nižší obsah horčíka. Tým je docielené optimálneho pH v močových cestách a predchádza sa vzniku močových kameňov
- vitalita: obsah kvalitných proteínov zaručuje dobrú stráviteľnosť a redukuje množstvo exkrementov. Kvalitné aminokyseliny, aktívne účinky kvasníc a veľa vitamínu E posilňujú imunitný systém.

Krmivo Josera je vyrábané v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami v spolupráci s odborníkmi a odborníčkami. Produkty Josera sú optimálne nastavené podľa individuálnych potrieb Vašej mačky.  

ZLOŽENIE:
Hydinová mäsová múčka, ryža, kukurica, spracované živočíšne proteíny (PAP), hydinový tuk, vláknina z repy, lososová múčka (6%), hydinové bielkoviny hydrolyzované, kukuričné bielkoviny, hydinová pečeň sušená, mononatriumfosfát, chlorid draselný.

Deklarované akostné znaky:
Hrubý proteín 31,5%, hrubý tuk 13,5%, vláknina 2,5%, popol 7,5%, vápnik 1,20%, fosfor 1,10%, horčík 0,09%.

NUTRIČNÉ LÁTKY:
Vitamín A (24.000 mg / kg), vitamín D3 (1.800 IE / kg), vitamín E (220 mg / kg), vitamín B1 (15 mg / kg), vitamín B2 (20 mg / kg), vitamín B6 (20 mcg / kg), vitamín B12 (100 mcg / kg), niacín (90 mg / kg), kyselina pantoténová (50 mg / kg), kyselina listová (5 mg / kg), biotín (1.000 mcg / kg), taurín (1.500 mg / kg), železo [Monohydrát síranu železnatého] (175 mg / kg), zinok [hydrát glycín zinočnatého chelátu] (150 mg / kg), mangán (15 mg / kg), meď (18 mg / kg), jód ( 1,8 mg / kg), [selén [seleničitan sodný] (0,2 mg / kg).

Zips na obale garantuje zachovanie arómy a zaručuje denne čerstvý pôžitok.

Metabolizovateľná energie 3735.0 kcal

Dbajte na dostatok čerstvej, pitnej vody.

 

02. 10. 2023

Kočičkám chutná.

05. 05. 2020

myslela jsem jakou udělám radost, ale naše čičiny se spíš ofrňovaly. namíchali jsme s RC a sežralo se, ale příště koupím v menším balení jen jako doplnění jiné chutě.