MACs cat kapsa ENTE/SHRIMPS

100g skladom > 5 ks 1,51 €
+
História ceny

Katalog: 2400288

Masová kapsička pre mačky
Vhodné aj pre mimoriadne citlivú, vyberavú a maškrtné mačku alebo mačku s problematickým príjmom krmiva - pri chorobe, vysileniu, nechutenstvo, staroba, dojčenie, gravidity. Pre dosiahnutie maximálnej výstavnej kondície aj udržanie zdravia do vysokého veku.

Neobsahujú "formed meat", falošné mäso zo živočíšnych odpadov, neobsahujú žiadne škroby, želé a iné plniace a slepující látky, žiadne pridané cukry a sirupy. Bez náhradiek, bez chémie. Žiadna pridávaná voda. Žiadna konzervačné, farbiace a ochucovacie chémie, len chuť prirodzených kvalitných surovín - mäsa.

Nefalšovaná mäsová kapsička. Poctivý nemecký výrobok, rovnaký pre nemeckú aj českú mačku.

Základné a kompletné krmivo, poskytuje mačke všetko potrebné na dosiahnutie kvalitného zdravého života. Konzervy a kapsičky MAC's môžu byť používané vo všetkých životných štádiách mačky, dodávajú všetky potrebné živiny vrátane taurínu, sú obohatené o minerálne látky. Sú prispôsobené najmä potrebám chovných aj sterilizovaných kastrovaných mačiek v domácom prostredí. Prevencia chorôb močových ciest je samozrejmosťou v každej MAC's receptúre.

Všetky mačacie konzervy a kapsičky MAC's sú Grain Free - bez obilia. Chovateľ preto môže bez obáv vyberať chute a meniť rôzne druhy MAC's konzerv a kapsičiek a tým rôzne mäso podľa chute mačky. Mačky uprednostňujú viac chutí v jednej dávke krmiva, preto konzervy MAC's obsahujú zvyčajne dva rôzne druhy mäsa v jednej dávke.

Výsledkom je mimoriadna chutnosť a príťažlivosť pre každú kočku.Konzervy a kapsičky MAC's sú tiež kedykoľvek využiteľné ako prídavok čistého mäsa k akémukoľvek krmive, ako ochutenie, obohatenie, alebo priamo ako maškrtu a výchovný prostriedok, pre ten najlepší vzťah medzi mačkou a jej človekom.


Zloženie:
Mäsové vrecko pre mačky - 56,5% kura (kuracia svalovina kuracie srdce, kuracia pečeň, kuracie žalúdky, kuracie vývar), 21,2% kačica (kačacie svalovina, kačacie srdce, kačacie vývar), 21,2% krevety (krevety krevetí vývar), minerálne látky (0,5 %), vaječné škrupiny (0,5%), múčka z morských rias (0.1 %).

Deklarované akostné znaky:
Hrubý proteín 10,2 %, Tuky 5,0 %, Vláknina 0,4 %, Popol 2,4 %, Vlhkosť 80 %.

 

Nutričné doplnkové hodnoty:
Vitamín D3 200 IE, Taurín 1.500 mg, Zinok ako síran zinočnatý monohydrát 20 mg, mangánu (mananoxid) 2,0 mg, Jód (KI) 0,2 g.