MENFORSAN šampón PRÁŠKOVÝ s repelentom

250 g NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin 8,42 €
+
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Práškový šampón s repelentom pre domácich miláčikov od Menforsan ponúka ideálne riešenie pre všetkých, pre ktorých je kúpeľ pomocou vody veľkým problémom. Využijete ho pre psov a mačky, ale aj k očiste fretiek, morčiat a králikov. Jeho prednosťou je, že sa jedná o tzv. Suchý, bezoplachový šampón. Nie je teda potrebné vody, ktorú obzvlášť mačky, ale aj niektorí psi ťažko znáša. Šampón vďaka aktívnym látkam účinne odstráni zo srsti všetky povrchové nečistoty, ako je prach, absorbuje prebytočný maz a zbaví chlpy choroboplodných zárodkov a baktérií, ktoré bývajú pôvodcom nepríjemného zápachu a niektorých kožných chorôb.


Šampón nielen čistí, ale zároveň aj dezinfikuje kožúšok našich štvornohých priateľov a dodáva mu príjemnú vôňu. Obsiahnutý extrakt z indického stromu Neem, z ktorého sa vyrába nimbový olej, slúži ako prírodné repelent, ktorý dlhodobo vyženie blchy, kliešte a roztoče a poskytne prirodzenú repelentný ochranu, ktorá vydrží až do ďalšieho suchého kúpanie.

Vďaka jemnému zloženiu je tento šampón s repelentným účinkom vhodný pre mladé zvieratá, gravidné a dojčiace samice, zvieratá s tenkou a jemnou kožou, staré zvieratá a samozrejme aj tá, ktorá majú strach z vody. Tento šampón oceníte aj v zimnom období, kedy hrozí, že by zvieratko mohlo ustydnout a nachladit sa. Samozrejmosťou je vyvážené pH