Z technických dôvodov bude infolinka dňa 27.5. dostupná iba do 15:00. Ďakujeme za pochopenie

PafDog Olíheň Ollie Hračka pre psov z kože a juty so zvukom

40cm po objednání do 7 dnů Strážiť 11,99 €
+
História ceny
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1005558

Ekologická hračka pre psov z pravej kože, juty a bavlnených lán.

Popis

Ollie je ekologická hračka vyrobená iba z prírodných materiálov, bez použitia akejkoľvek zlúčeniny, ktorá by sa pri žuvaní uvoľňovala a mohla psovi nejako uškodiť. Pravá brúsená koža je pre psíkov veľmi voňavá a lákavá. Verte, že sa Váš parťák okamžite zamiluje.
Ollie má v sebe navyše ukrytú recyklovanú fľaštičku, ktorá pri zahryznutí vydáva "chrumkavý" zvuk. Pokiaľ chcete hračku bez zvuku, môžete fľašu vďaka všitému suchému zipsu (v časti, kde sú prišité chápadlá) bez problémov vybrať.

Kľúčové vlastnosti

  • Vyrobená z prírodných materiálov
  • Ručná výroba
  • Ekologická hračka
  • So zvukom (možno vybrať)
  • Vhodné pre aport a preťahovanie

Ďalšie informácie

Upozornenie: Je ale potrebné myslieť na to, že je to hračka, takže slúži na hranie, a nie na jedenie. Platia teda rovnaké pravidlá ako u ostatných hračiek - na Vášho maznáčika vždy dohliadnite a pokiaľ by sa pokúsil prehltnúť kúsky hračky alebo rovnú hračku celú, zabráňte mu. Všetci vieme, že žiadna hračka nie je nezničiteľná. :-)

A ak máte doma ničiteľa a nechcete, aby bolo do pár minút po hračke, môžete žmurknúť na OSVEDCENE-METODY ako psíka odnaučiť ničiť hračky.

Koža použitá na hračkách je farbená zdravotne nezávadnými farbami, ktoré môžu pri kontakte so slinami alebo vodou mierne púšťať. Nemusíte sa však báť, psíkovi to nejako neuškodí.