Z dôvodu súčasných zdravotných opatrení môže byť vaša objednávka odoslaná s oneskorením 1 pracovný deň.

NEKTON pes H

30g NA OBJEDNÁNÍ do 48 hodin 7,74 €
+
120g skladom 1 ks 21,02 €
+
650g NA OBJEDNÁNÍ do 48 hodin 71,71 €
+
doprava zdarma

Vitamínový doplnok pre zlepšenie kvality srsti a kože pre všetky plemená psov. Ľahké dávkovanie!

NEKTON-Dog-H je vitamínový doplnok, ktorý obsahuje všetky dôležité elementy, ktoré psí organizmus potrebuje, naviac je však obohatený o zvýšené dávky biotínu - okolo 2 miliónov mikrogramov / kg.

NEKTON-Dog-H zaisťuje nádherne lesklú srsť a preventívne pôsobí proti kožným problémom, nežiaducim zmenám na koži a srsti. Dôležitá zložka tohto doplnku, biotín, je spojený s množstvom dôležitých metabolických reakcií v organizme, podporuje zdravý rast, chuť k jedlu a rozmnožovanie.

Obrovskou výhodou, ktorú NEKTON-Dog-H ponúka, je jeho ľahké dávkovanie. Je totiž ponúkaný vo forme prášku, ktorý sa rozmieša v pitnej vode alebo pridá do kŕmnej dávky. Preto odpadá nutnosť sledovať, či Váš pes prehltol tabletku, popr. či ju niekde nevyplivl.

NEKTON-Dog-H je určený pre krátkodobejšie používanie, kým nezmizne problémy so srsťou alebo nie je dosiahnutý požadovaný účinok. Potom by mal byť nahradený preparátom NEKTON-Dog-VM pre každodenné používanie. Prípravok je rozpustný vo vode, alebo ho možno pridať do krmiva.