NEKTON pes KEEP COOL

100g NASKLADNÍME do 2 týdnů Strážiť 16,18 €
250g NASKLADNÍME do 2 týdnů Strážiť 36,06 €
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1900126

Špeciálny doplnok stravy psov a mačiek na prírodnej báze, určený pre nervózny, nepokojné a agresívne jedinca. Ľahké dávkovanie!

NEKTON-Keep-Cool bol vyvinutý na základe požiadaviek psie školy v nemeckom Karlsruhe, ktorá sa sústredí na prácu so psami, ktorý vykazujú problémové správanie. Úspešná kombinácia prírodných ingrediencií, ako je napr. Harmanček, zázvor a chmeľ s vitamínmi skupiny B a aminokyselinou L-tryptophan zabezpečila, že psy a mačky sa ľahšie upokojí, lepšie sa s nimi pracuje a cvičí a tiež ďaleko lepšie znášajú stresové situácie.

Či už sa jedná o krátkodobý stres vo forme návštevy veterinárneho lekára, pri transporte alebo pri ohňostrojoch, alebo o dlhodobú poruchu správania či agresivitu, NEKTON-Keep-Cool je značným pomocníkom.

NEKTON-Keep-Cool nie je veterinárnym prípravkom ani liečivom, je preto voľne dostupný. NEKTON-Keep-Cool je vyvinutý pre dlhodobé používanie.

Nejedná sa o sedatívum, ale o čisto prírodný produkt, ktorý dlhodobo pôsobí na metabolizmus zvierat a tým je uvádza do celkovej pohody a pokoja.

Obrovskou výhodou, ktorú NEKTON-Keep-Cool ponúka, je jeho ľahké dávkovanie. Je totiž ponúkaný vo forme prášku, ktorý sa pridá do kŕmnej dávky. Preto odpadá nutnosť sledovať, či váš pes či mačka prehltli tabletku alebo kapsulu, popr. či ju niekde nevyplivli. Nemusíte tiež drviť tabletky na prášok v prípade, že je Vaši najlepší priatelia nechcú dobrovoľne prijať. Pomocou dávkovacie lyžičky, priložené ku každému baleniu hravo odmeriate presnú dávku.

ZLOŽENIE:
Kvasnice, srvátka, chmeľ, harmanček, zázvor.


NUTRIČNÉ ADITÍVA / KG:
L-tryptofán 49.000 mg, taurín 40.000 mg, niacinamid 8.000 mg, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 2.000 mg, kyselina fóliová 15 mg, vitamín B12 400.000 mikrogramov.


GARANTOVANÁ ANALÝZA:
Surový proteín 21.0%, surový tuk 1.2%, surový popol 43.8%, surová vláknina 1.7%.


DÁVKOVANIE:
Dávkujte podľa aktuálnej váhy psa alebo mačky.
1-10 kg = 2.5 g NEKTON-Keep-Cool,
10-20 kg = 5 g NEKTON-Keep-Cool,
20-45 kg = 7.5 g NEKTON-Keep-Cool,
viac ako 45 kg = 10 g NEKTON-Keep-Cool.

Vmiešajte do krmiva. Znížte dávky na polovicu po 4 týždňoch.

Skladujte v suchu pri teplote 15-25 °C, neuchovávajte v chladničke!