Z dôvodu súčasných zdravotných opatrení môže byť vaša objednávka odoslaná s oneskorením 1 pracovný deň.

NEKTON pes KEEP COOL

100g NA OBJEDNÁNÍ do 48 hodin 15,29 €
+
250g NA OBJEDNÁNÍ do 48 hodin 34,08 €
+
doprava zdarma

Špeciálny doplnok stravy psov a mačiek na prírodnej báze, určený pre nervózny, nepokojné a agresívne jedinca. Ľahké dávkovanie!

NEKTON-Keep-Cool bol vyvinutý na základe požiadaviek psie školy v nemeckom Karlsruhe, ktorá sa sústredí na prácu so psami, ktorý vykazujú problémové správanie. Úspešná kombinácia prírodných ingrediencií, ako je napr. Harmanček, zázvor a chmeľ s vitamínmi skupiny B a aminokyselinou L-tryptophan zabezpečila, že psy a mačky sa ľahšie upokojí, lepšie sa s nimi pracuje a cvičí a tiež ďaleko lepšie znášajú stresové situácie.

Či už sa jedná o krátkodobý stres vo forme návštevy veterinárneho lekára, pri transporte alebo pri ohňostrojoch, alebo o dlhodobú poruchu správania či agresivitu, NEKTON-Keep-Cool je značným pomocníkom.

NEKTON-Keep-Cool nie veterinárnym prípravkom ani liečivom, je preto voľne dostupný. NEKTON-Keep-Cool je vyvinutý pre dlhodobé používanie.

Nejedná sa o sedatívum, ale o čisto prírodný produkt, ktorý dlhodobo pôsobí na metabolizmus zvierat a tým ich uvádza do celkovej pohody a pokoja.

Obrovskou výhodou, ktorú NEKTON-Keep-Cool ponúka, je jeho ľahké dávkovanie. Je totiž ponúkaný vo forme prášku, ktorý sa pridá do kŕmnej dávky. Preto odpadá nutnosť sledovať, či váš pes či mačka prehltli tabletku alebo kapsulu, popr. či ju niekde nevyplivli. Nemusíte tiež drviť tabletky na prášok v prípade, že je Vaši najlepší priatelia nechcú dobrovoľne prijať. Pomocou dávkovacie lyžičky, priložené ku každému balenia hravo odmeriate presnú dávku.