NEKTON pes VM

30g NA OBJEDNÁNÍ do 48 hodin 5,53 €
+
120g NA OBJEDNÁNÍ do 48 hodin 18,65 €
+
650g NA OBJEDNÁNÍ do 48 hodin 69,35 €
+
doprava zdarma

Veľmi kvalitný vitamínový a minerálny doplnok pre všetky plemená psov. Ľahké dávkovanie!

Vitamíny, minerály a stopové prvky patria medzi aktívne biologické substancie, ktoré organizmus psov nevie sám vytvárať, alebo ich nevie vytvárať v dostatočnom množstve. Preto je dôležité poskytovať psom tieto prvky v potrave. Všetky ingrediencie obsiahnuté v NEKTON-Dog-VM boli starostlivo vybrané presne podľa prirodzených požiadaviek psov.

NEKTON-Dog-VM zabraňuje problémom, spôsobeným zlou výživou a pomáha udržiavať zdravý metabolizmus všetkých plemien psov. Pri používaní tohto preparátu sa už psom do stravy nezačleňuje žiadne ďalšie vitamínové ani minerálne prípravky.

Obrovskou výhodou, ktorú NEKTON-Dog-VM ponúka, je jeho ľahké dávkovanie. Je totiž ponúkaný vo forme prášku, ktorý sa rozmieša v pitnej vode alebo pridá do kŕmnej dávky. Preto odpadá nutnosť sledovať, či Váš pes prehltol tabletku, popr. či ju niekde nevyplivl.Nemusíte tiež drviť tabletky na prášok v prípade, že je Váš najlepší priateľ nechce dobrovoľne prijať. Pomocou dávkovacie lyžičky, priložené ku každému balenia hravo odmeriate presnú dávku.

NEKTON-Dog-VM je určený pre každodenné používanie ako základný doplnok v krmive. Prípravok je rozpustný vo vode, alebo ho možno pridať do krmiva.