ONTARIO dog ADULT MINI chicken

2.25kg Naskladníme do 10 dnů Strážiť 14,42 €
+
História ceny
6,5kg po objednání do 7 dnů Strážiť 32,63 €
+
História ceny+ GRATIS PAMLSEK - 1ks
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1002191

Kompletné, superprémiové krmivo s kuracím mäsom, zemiakmi a bylinkami pre dospelých psov malých plemien.

Špeciálna receptúra si zakladá na tom, aby mäso bolo na prvom mieste, a slúži tak ako kvalitný zdroj živočíšnych bielkovín, ktoré sú pre psa nenahraditeľné a nenahraditeľné. Vďaka nim sa správne vyvíja pohybový aparát - teda vývoj a tvorba svalov, stavba tkanív, obnova a regenerácia organizmu. Zdrojom bielkovín je kuracie mäso, ktoré má vysokú hladinu plnohodnotných proteínov, je vysoko stráviteľné s nízkych obsahom tukov a cholesterolu. Obsahuje mnoho minerálnych látok. Do krmiva sú použité zdroje bielkovín určených pre ľudskú konzumáciu s garanciou ich pôvodu. Ako zdroj sacharidov v krmive sú extrudované zemiaky. V surovom stave sú zemiaky pre psa nestráviteľné, to sa však mení pri tepelnej úprave, tzv. Pretláčania, kedy sa zemiakový škrob rozštiepi na stráviteľnú a nestráviteľnú časť. Stráviteľná časť funguje ako zdroj energie pre psa a nestráviteľná zase ako vláknina. Vláknina získaná z zemiakov je extrémne jemná a teda umožňuje v čreve kompletné prečistenie vrátane záhybov (tzv. Klkov). Vďaka tejto funkcii podporuje správne fungovanie čriev a slúži taktiež ako výživa pre pozitívnu črevnú mikroflóru. Ďalším zdrojom sacharidov je ryža, ktorá je veľmi ľahko stráviteľná a významne pomáha pri liečbe zažívacích problémoch. Hodí sa aj pre citlivé psy s alergiami na obilniny. Krmivo neobsahuje žiadnu pšenicu, kukuricu, sóju alebo iný druh obilniny. Nazývame ho LOW-GRAIN -s nízkym obsahom obilnín, kde jediná obilnina je ryža.

Vylepšená receptúra obsahuje 60% mäsa, ryže a bylín.
• Bez pšenica, kukurica, sóje, len zemiaky a ryža
• Receptúra založená na zemiakoch, ktoré sú po tepelnej úprave
najlepším zdrojom sacharidu
• Špeciálny mix byliniek pre podporu zdravia, správneho zažívania a kondícia psa.

Zloženie: 34% sušené kuracie mäso, 20% zemiakové vločky, ryža, sušené jablká, kurací tuk, 6% hydrolyzovaný kurací proteín, pivovarské kvasnice, rybí olej, sušená mrkva, mananoligosacharidy (180 mg / kg), fruktooligosacharidy (120 mg / kg ), zmes morských rias, fenikel, tymian, škorica, aníz, klinčeky, rozmarín a juka (120 mg / kg).

Akostné znaky: hrubé proteíny 27%, vlhkosť 10%, oleje a tuky 16%, hrubé popoloviny 6,5%, vláknina 2,2%, vápnik 1,5%, fosfor 1,1%, sodík 0,2% , horčík 0,09%, omega-3 mastné kyseliny 0,22%, omega-6 Masrna kyseliny 2,35%, vitamín A 20000 mj / kg, vitamín D3 1400 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol) 400 mg / kg , vitamín B1 1 mg / kg, vitamín B2 4 mg / kg, vitamín B6 1 mg / kg, vitamín B12 0,05 mg / kg, zinok 90 mg / kg, železo 70 mg / kg, mangán 36 mg / kg, jód 0,7 mg / kg, meď 16 mg / kg, selén 0,25 mg / kg.

05. 12. 2018

kvalitní krmivo za rozumnou cenu,malé šikovné granulky akorát do malých tlamiček