ONTARIO dog WEIGHT CONTROL LARGE turkey

2.25kg NASKLADNÍME do 3týdnů Strážiť 13,04 €
História ceny
12kg NASKLADNÍME do 3týdnů Strážiť 51,48 €
História cenydoprava zdarma+ GRATIS PAMLSEK - 1ks
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1002202

Kompletné krmivo pre dospelých psov veľkých plemien trpiacich nadváhou.

Špeciálna receptúra si zakladá na tom, aby mäso bolo na prvom mieste, a slúži tak ako kvalitný zdroj živočíšnych bielkovín, ktoré sú pre psa nenahraditeľné a nenahraditeľné. Vďaka nim sa správne vyvíja pohybový aparát - teda vývoj a tvorba svalov, stavba tkanív, obnova a regenerácia organizmu. Zdrojom bielkovín je morčacie mäso, ktoré má vysokú hladinu plnohodnotných proteínov, je vysoko stráviteľné a je považované za dietetickú surovinu s najnižším obsahom tuku zo všetkých druhov mäsa. Obsahuje mnoho minerálnych látok, ako napríklad železo a zinok. Do krmiva sú použité zdroje bielkovín určených pre ľudskú konzumáciu s garanciou ich pôvodu. Ako zdroj sacharidov v krmive sú extrudované zemiaky. V surovom stave sú zemiaky pre psa nestráviteľné, to sa však mení pri tepelnej úprave, tzv. Pretláčania, kedy sa zemiakový škrob rozštiepi na stráviteľnú a nestráviteľnú časť. Stráviteľná časť funguje ako zdroj energie pre psa a nestráviteľná zase ako vláknina. Vláknina získaná z zemiakov je extrémne jemná a teda umožňuje v čreve kompletné prečistenie vrátane záhybov (tzv. Klkov). Vďaka tejto funkcii podporuje správne fungovanie čriev a slúži taktiež ako výživa pre pozitívnu črevnú mikroflóru. Ďalším zdrojom sacharidov je ryža, ktorá je veľmi ľahko stráviteľná a významne pomáha pri liečbe zažívacích problémoch. Hodí sa aj pre citlivé psy s alergiami na obilniny. 

Krmivo neobsahuje žiadnu pšenicu, kukuricu, sóju alebo iný druh obilniny. Nazývame ho LOW-GRAIN - s nízkym obsahom obilnín, kde jediná obilnina je ryža. Krmivo obsahuje širokú škálu vitamínov a minerálov podporujúce zdravý rast a vývin. Napr. Vitamín A pre zdravý zrak, vitamín D3 dôležitý pre stavbu kostí a pre správne fungovanie imunitného systému, Vitamín E ako antioxidant a podpora srdca a ciev, vitamín B12 pre správne fungovanie metabolizmu a mnoho ďalších. V neposlednom rade, čo tvorí krmivo unikátnym, je špeciálny mix byliniek a korenia. V zažívacom trakte sa tvorí až 70% imunity, ktorá je podstatná pre boj s chorobami (zneškodňuje patologické javy, nádorové ochorenia, kožné problémy atď.) A preto sme do krmiva pridali bylinky a koreniny ako je juka, fenikel, aníz, rozmarín, tymián , klinček a škorica, ktoré majú blahodarný účinok a posilňujú imunitný systém, starajú sa o zdravé zuby a ďasná, podporujú zdravé zažívanie, redukujú plynatosť mnoho ďalších prospešných účinkov. Sú Multispektrálne a jednotlivé bylinka napomáha v mnohých smeroch v organizme.

Vylepšená receptúra obsahuje 60% mäsa, zemiakov a bylín.
• Bez pšenica, kukurica, sóje, len zemiaky a ryža
• Znížený obsah tuku a energetickej hodnoty pre
redukciu hmotnosti.
• Vysoký podiel kvalitných proteínov z morčacieho mäsa.
• Vyvážené zloženie pre zdravé fungovanie celého organizmu
• Receptúra založená na zemiakoch, ktoré sú po tepelnej úprave
najlepším zdrojom sacharidov.
• Špeciálny mix byliniek pre podporu zdravia, správneho zažívania a kondícia psa.

Kŕmny návod: pozri tabuľku na obale.

Zloženie: sušené 32% morčacie mäso, 28% zemiakové vločky, ryža, sušené jablká, sušené repné odrezky, pivovarské kvasnice, kurací tuk, rybí olej, sušená mrkva, mananoligosacharidy (180 mg / kg), fruktooligosacharidy (120 mg / kg), zmes morských rias, fenikel, tymian, škorica, aníz, klinčeky, rozmarín a juka (120 mg / kg).

Akostné znaky: hrubé proteíny 25%, vlhkosť 10%, oleje a tuky 9%, hrubé popoloviny 7%, vláknina 3,5%, vápnik 1,6%, fosfor 1,1%, sodík 0,1%, horčík 0,08%, vitamín A 20000 mj / kg, vitamín D3 1400 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol) 400 mg / kg, vitamín B1 1 mg / kg, vitamín B2 4 mg / kg, vitamín B6 1 mg / kg, vitamín B12 0,05 mg / kg, zinok 90 mg / kg, železo 70 mg / kg, mangán 36 mg / kg, jód 0,7 mg / kg, meď 16 mg / kg, selén 0,25 mg / kg.

13. 04. 2021

Chutná