Bozita tetrapack pre mačky Mleté hovädzie v želé - 370g

popis produktu

Originálne receptúry kompletného krmiva pre mačky sú vhodné pre všetky životné fázy (mačiatka, mačky). Krmivo obsahuje veľký podiel mäsa či rýb pochádzajúci zo švédskeho hospodárstva. Kúsky v želé Bozita neobsahujú obilniny, konzervačné látky ani sóju a ďalej sú úplne bez obsahu cukru či mäsovej múčky . Pre zdravé srdce a výborný zrak je krmivo obohatené vysokým podielom taurínu. Pre lepší imunitný systém potom obsahuje prírodný ß-glukán MacroGard .…

História ceny Katalógové č .: 1005787
skladom > 5 ks

Ďalšie varianty

skladom 8,38 €
Detailný popis

Originálne receptúry kompletného krmiva pre mačky sú vhodné pre všetky životné fázy (mačiatka, mačky). Krmivo obsahuje veľký podiel mäsa či rýb pochádzajúci zo švédskeho hospodárstva. Kúsky v želé Bozita neobsahujú obilniny, konzervačné látky ani sóju a ďalej sú úplne bez obsahu cukru či mäsovej múčky . Pre zdravé srdce a výborný zrak je krmivo obohatené vysokým podielom taurínu. Pre lepší imunitný systém potom obsahuje prírodný ß-glukán MacroGard .

Praktické balenie Tetra Recart je šetrné k životnému prostrediu a optimálne chráni obsah. Balenie je ľahké, šetrí miesto a je znova recyklovateľné. Nižší obsah CO2 a energie potrebnej pri výrobe a preprave šetria životné prostredie. Tetra Recart ľahko otvoríte aj zatvorte. Otvorené balenie môže zostať v chladničke až dva dni a je stále čerstvé a chutné. Prázdne balenie šetrí v odpadkovom koši miesto, pretože sa dá zložiť.

Bozita kúsky v želé v prehľade:

  • vyrobené z kvalitných kontrolovaných surovín v potravinárskej kvalite
  • prísady neobsahujú hormóny podporujúce rast
  • bez umelých dochucovadiel, farbív a konzervačných látok
  • balenie Tetra Recart - praktické a šetrné k životnému prostrediu
  • množstvo chuťových variant
  • kompletné krmivo pre mačky v každej životnej etape

Bozita kúsky v želé - vyrobené vo Švédsku.

Zloženie:
Kuracie*, hovädzie* (6 % v kúskoch), bravčové*, uhličitan vápenatý, kvasnice* (ß-1,3/1,6-glukány 0,01 %).

*prírodné zložky

Prídavné látky:
Vitamín A (2.000 IU/kg), vitamín D3 (200 IU/kg), vitamín E (12 mg/kg), taurín (700 mg/kg), meď [síran meďnatý pentahydrát] (7,5 mg/kg), mangán [oxid mangánato-mangánitý] (2 mg/kg), zinok [síran zinočnatý monohydrát] (36 mg/kg), jód [jodičnan vápenatý, bezvodý] (1 mg/kg).

Analytické zložky:

bielkovina 7.5%
tuk 5.0%
hrubá vláknina 0.5%
popol/popolovina 2.0%
vápnik 0.35 %
fosfor 0.3%
horčík 0.02 %
vlhkosť 83.0 %
metabolizovateľná energia 330.0 KJ/100 g