Heureka fb
Zavolajte nám: +420 737 051 520 (po - pi: 8:00 - 17:00)
košík: prázdny

Prihlásenie a registrácia

Prihlásenie Facebookom

Prihlásiť sa Facebookom

Bioveta - ALAPTID ung

Originálne dermatologikum s hojivým účinkom na rany, stimuluje rast granulačného tkaniva, urýchľuje epitelizačný proces a priebeh hojenia rán.

Zloženie - 100 ml:
Alaptidum - 1g

Prídavné zložky:
Polysorbatum 60, Alcohol cetylstearylicus, Paraffinum liquidum, Propylenglycolum, methylparabenum, propylparabenum, Propylparabenum, Aqua ad iniectabilia.

Charakteristika:
Alaptid (spirocyklický synteticky pripravený dipeptid) stimuluje rast granulačného tkaniva, urýchľuje epitelizačný proces a priebeh hojenia rán.

Využitie:
Kozmetický veterinárny prípravok, ktorý možno použiť pri všetkých teplokrvných nepotravinových zvierat na ošetrenie kožných a slizničných drobných poranení, popálenín, odrenín, omrzlín, preležanín, poleptanie tlapiek psov solí v zimnom období apod.

Spôsob použitia:
Zvonka na pokožku. Na určené miesto pokožky naniesť masť vo vrstve 2 - 3 mm, prípadne ľahko previazať obväzom a za občasné kontroly ponechať na mieste po dobu potrebnú na podporu vyhojenia rany. V prípadoch, keď nemožno priložiť ovínadlo sa masť aplikuje 2x denne, ev. podľa potreby. Doba aplikácie sa riadi rozsahom poškodeného miesta a stavom regenerácie. Obvyklá dĺžka potieranie sa pohybuje v rozmedzí 3 - 10 dní, pri chronických zanedbaných prípadov aj dlhšie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie