Z dôvodu súčasných zdravotných opatrení môže byť vaša objednávka odoslaná s oneskorením 1 pracovný deň.

MENFORSAN prírodný repelent proti hmyzu

250ml margosa NA OBJEDNÁVKU / 24 hodín 11,34 €
+

Menforsan Prírodný repelent pre psy proti hmyzu s extraktom z citronely je ideálny prevenciou proti hmyzu a parazitom. Obsahuje výťažky z konope, citronely a pelargónií, ktorý pôsobí preventívne proti blchám, proti kliešťom, plošticiam, roztočom, muchám, osám a komárom.

Zložením je čisto prírodný, bez dodatočnej umelé parfumácie, s vyváženým pH. Nemá žiadne vedľajšie účinky a vďaka tomu je možné jeho bezpečné použitie u gravidných súk, šteniat a zvierat alergických na bežné insekticídy. Menforsan repelent je vhodný pre všetky rasy.

Prechádzky do prírody poskytujú pre nás i našich štvornohých kamarátov nebezpečenstvo, že si z výletu prinesieme okrem zážitkov aj nejaké to bodnutie od osy alebo komára, prípadne rovno niektorého z nevítaných živočíchov, ako sú napríklad kliešte.

Nielen nás ľudí, ale aj psíkov dokáže tento nepríjemný hmyz pekne potrápiť. Psie kožuch je pre niektoré priamo ideálne miesto na život. A nemusí sa primárne jednať o dlhosrsté plemená. Prisaté kliešť či blchy spôsobujú psovi obťažujúce svrbenie. Pes sa potom neustále škrabe, je nepokojný a môže byť aj mrzutý. Okrem nepríjemného kožného podráždenia môže hmyz prenášať aj mnohé vírusové či bakteriologická ochorenia. Ak chránime seba rôznymi repelenty, prečo neposkytnúť podobnú pomoc aj našim štvornohým kamarátom?

Pre stredné či väčšie plemená odporúčame zakúpiť väčšie balenie prírodného repelentu. Znížite produkciu odpadov častým dokupovaním nových fľaštičiek a nezanedbateľnou výhodou je v prípade tohto balenia aj priaznivejšia cena.

Zloženie:

Čistená voda, alkohol, výťažky z konope, citronely a pelargónie, pomocné látky.

Použitie:

Aplikujte dvakrát denne alebo pred každou prechádzkou. Postriekajte ním zadnú časť krku, nôh a bedier.

Určené pre:

všetky druhy psov, gravidné feny, šteňatá, psy alergickí na bežné insekticídy