PRIMAL spirit dog 70% wild waters

Ospravedlňujeme sa, ale tento produkt už nie je v našej ponuke. Vyberte si prosím z podobných produktov v ľavom menu, alebo sa môžete inšpirovať v tovare, čo s týmto produktom zakúpili ostatní.

Katalog: 1004915

Primal Spirit Dog 70% Wild Waters sú za studena lisované granule pre šteňatá a dospelé psy všetkých plemien s vysokým obsahom celých čerstvých rýb z Atlantiku a kuracieho mäsa doplnené o hydrolyzovanú ryžu, ovocie a zeleninu.
Krmivo s nízkym obsahom obilnín. Bez obsahu lepku, bez GMO, bez mäsokostnej múčky, bez umelých konzervantov, dochucovadiel a farbív, bez extrudácie.
Iba čerstvé suroviny:
Krmivo Primal Spirit Wanderlust obsahuje 70% čerstvých rýb z Atlantiku a kuracieho mäsa z voľného chovu z oblasti Andalúzie.
Na výrobu 1kg granúl Primal Spirit Wild Waters sa použije 2,3 kg čerstvých rýb a mäsa.
Patentovaná technológia výroby:
  • zmiešanie všetkých čerstvých surovín do jednej masy a macerovanie vo vlastnej šťave sa tak suroviny stanú ľahšie stráviteľné pre Vášho psa
  • z dôvodu odstránenia vody zo surovín sú potom sušené mrazom (najšetrnejším spôsobom, pri ktorom sa zachovávajú všetky nutričné hodnoty surovín a zároveň sa odstráni nebezpečenstvo parazitov nachádzajúcich sa v čerstvých surovinách)
  • po vysušení nasleduje samotný proces lisovania za studena , ktorý sa uskutočňuje pri vysokom tlaku a nízkej teplote do 50 °C. Technológia za studena lisovaných granúl zachováva všetky živiny z použitých čerstvých surovín v krmive a tak je najlepšou alternatívou k surovej "barf" strave.
Proces výroby sa uskutočňuje pri pomalom varení do 50 °C , pri ktorom sa nezničia nutričné hodnoty surovín a zachovajú sa všetky zdravé tuky obsiahnuté v čerstvých surovinách.
Vďaka tomu sa tuky v krmive neprepaľujú a všetky obsiahnuté tuky pochádzajú priamo z čerstvých surovín bez nutnosti vkladať dodatočný tuk.
Za studena lisované granule na seba nevážia vodu z organizmu, čím sa predchádza nebezpečenstvu torzie žalúdka.
Naše granule sa v organizme okamžite rozkladajú a tak do 3 hodín odovzdajú do organizmu všetku svoju energiu.
Línia s použitým jediného zdroja obilnín:
Ryža je vynikajúcim zdrojom energie nevyhnutným pre vyváženú stravu. V porovnaní s inými druhmi obilnín má nízky glykemický index a tak udržuje vyrovnanú hladinu cukru v krvi.
Zloženie:
50% čerstvé celé ryby (35% makrela obyčajná, 15% losos obyčajný), 20% čerstvé kuracie z voľného chovu, hydrolyzovaná ryža, dužina z repy, pivovarské kvasnice, jedlé časti z: tekvica, hruška, ananás, tymian , koriander, rasca , kurkuma.
logo-bottom
Analýza:
N-látky 28%, vláknina 2%, tuky 15% (len živočíšne z čerstvého mäsa a rýb), popol 9%, vlhkosť 19%, vápnik 1,2%, fosfor 1,1%.
Metabolizovaná energia na 1kg:
3458 kcal
Bez doplnkových látok:
všetky vitamíny a minerálne látky v krmive pochádzajú z čerstvých surovín, ktoré vďaka šetrnej úprave zostávajú v krmive zachované a tak ich nie je potrebné vkladať synteticky. Konzervované vysokým tlakom a zmesou byliniek.
Skladovanie krmiva:
Granule nedávajte do skladovacej nádoby, po otvorení ich nechajte v pôvodnom obale. Rozhodne sa rukami nedotýkajte krmiva v obale odovzdajte tak tvorbe nežiaducich plesní. Skladujte na chladnom mieste bez prístupu slnečného žiarenia. Po otvorení neuzatvárajte obal!

Kŕmna tabuľka Primal Spirit Dog 70% Wild Waters

Váha psa (kg)
2 5 10 15 20 25 30 40 60
Denná dávka (g) 52 104 175 237 294 347 398 494 670