PRINS SportCare RACING/sprint

20kg skladom 2 ks 60 €
+
doprava zdarma+ GRATIS PAMLSEK - 6ks v cene 10.74 €

Sportcar Working & Endurance je lisované krmivo pre psov, ktoré potrebujú poskytovať špičkové výkony v činnostiach dlhodobého trvania. Toto krmivo bolo vyvinuté špeciálne pre ťažný psy, pracovné psy alebo pre psov, ktorí praktizujú iné športy dlhodobého charakteru. Pre takto športujúci psov, sú tuky rozhodujúcim zdrojom energie. Krmivo so zvýšeným obsahom tuku je kľúčom k ich vytrvalosti. Zvýšené hladiny proteínov navyše podporujú svaly. Krmivo je vysoko koncentrované, a preto je objemovo menšie, čo znižuje záťaž na žalúdok.

 

Vyvážená výživa - špeciálne vyvinuté pre mushering alebo iné dlhodobé činnosti

Podporuje spoje - zložky ako lososový olej, glukosamín a chondroitín podporujú kĺby športového psa

Zvýšený obsah bielkovín a tukov - obsahuje vyšší obsah tuku a bielkovín, aby vyhovoval potrebám psov, ktorí praktizujú šport s dlhým trvaním. L-karnitín navyše podporuje optimálne spaľovanie tukov

 

 Zloženie:

Dehydrované kuracie a morčacie mäso, pšenica, živočíšny tuk (hovädzie), hydrolyzovaný kurací proteín, repkový olej, kukuričný glutén, hemoglobín, maltodextrín, lososový olej (1%), celulóza, slnečnicový olej, inulín, hydrolyzované kvasinky, glukosamín (0,05 %), chondroitín (0,05%), mannanoligosacharidy (MOS)

Analytické zloženie:

Vlhkosť 8,0%

Hrubý proteín 34,0%

Hrubý tuk 26,0%

Hrubý popol 6,5%

Vláknina 3,0%

Sacharidy 22,5%

 

minerály

Vápnik 1,4%

Fosfor 0,9%

Draslík 0,9%

Horčík 0,1%

Sodium 0,3%

 

Využiteľná energia:

4600 kcal / kg