Z technických dôvodov bude infolinka dňa 27.5. dostupná iba do 15:00. Ďakujeme za pochopenie

FALCO konzerva FARMKA dog kura

800g skladom > 5 ks 2,95 €
+
História ceny

Katalog: 1005645

Jedná sa o ručne a poctivo vkladané kusy kurčaťa v hovädzom. Obsahuje celkom 30% ručne vložených kusov kurčaťa do 70% hovädzieho mletého mäsa. Výrobok môže obsahovať kosti.

Kuracie mäso je veľmi ľahko stráviteľné a je bohatým zdrojom bielkovín. Obsahuje priaznivý obsah minerálnych látok, najmä železa, fosforu, zinku, sodíka, draslíka a vitamínov skupiny B.

Kosti v konzerve nie sú nebezpečné, vďaka sterilizácii, ktorá sa vykonáva pri vysokom tlaku a teplote, sú úplne mäkučké a je možné ich roztlačiť medzi prstami. Sú dôležitým prvkom v strave maznáčika, pretože obsahujú dôležité minerálne látky. Pri kŕmení konzervami, ktoré obsahujú kosti, nemusia chovatelia dokupovať žiadne ďalšie vitamíny obsahujúce minerálne látky.

V jednej konzerve nájdete vyvážený pomer vitamínov, minerálov a hodnotných látok, a to práve vďaka kombinácii mäsa a vnútorností.

Strava psa by mala byť vyvážená, preto je ideálne kombinovať mäso s drobmi, ktoré obsahujú dôležité vitamíny a látky.

FARMKA DOG je vhodná nielen pre všetky vekové kategórie a všetky plemená psov, ale aj pre zvieratá v záťaži, gravidné a dojčiace alebo pre zvieratá s problémami s trávením a váhou.