SOKOL FALCO TIM kačacie

120g skladom > 5 ks 1,01 €
+
História ceny

Katalog: 1004547

Konzerva radu TIM má vynikajúce nutričné a diétne hodnoty, vysoký obsah horčíka, ktorý ovplyvňuje správnu funkciu svalov a nervov, ďalej obsahuje sodík a vápnik, ktorý priaznivo pôsobí na spevňovanie kostí v kĺboch. Všetko je v prírodnej forme.

Obsahuje hovädzie mäso, ktoré má vysoký obsah esenciálnych aminokyselín, železa a vitamínu B2. Ďalej obsahuje proteíny, ktoré pôsobia na rast svalov. Podporuje žuvacie svalstvo a je vynikajúca na kondíciu aj srsť.

Kačica, rovnako ako ostatné hydinové mäso je veľmi ľahko stráviteľné a je bohatým zdrojom bielkovín. Na rozdiel od mäsa kuracieho a morčacieho je tučnejšie. Obsahuje priaznivý obsah minerálnych látok, najmä železa, fosforu, zinku, sodíka, draslíka a vitamínov skupiny B.

Kosti v konzerve nie sú nebezpečné, vďaka sterilizácii, ktorá sa vykonáva pri vysokom tlaku a teplote, sú úplne mäkučké a je možné ich roztlačiť medzi prstami.

Kosti sú dôležitým prvkom v strave maznáčika, obsahujú dôležité minerálne látky. Pri kŕmení konzervami, ktoré obsahujú kosti, nemusia chovatelia dokupovať žiadne ďalšie vitamíny obsahujúce minerálne látky.

Konzerva TIM je vhodná pre všetky vekové kategórie a všetky plemená.