FALCO SALÁM 700g - Jahňacie s mrkvou

popis produktu

Sterilizovaný saláma obsahuje 90% mäsa a 10% mrkvy. Všetko obsiahnuté v cca 700 g balení. Výrobok neobsahuje žiadne obilniny. Jahňacie mäso sa vyznačuje vysoko kvalitnými bielkovinami. Obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny potrebné na vývoj a udržiavanie svalovej hmoty. Vhodné pre psy so zníženou funkciou obličiek. Pridaná mrkva obsahuje vysoké množstvo vlákniny, podporuje zrak a prispieva k zdravému tráveniu a činnosti čriev. Saláma má vysoký obsah kolagénu a je ľahko stráviteľný.…

História ceny Katalógové č .: 1005570
skladom > 5 ks

Ďalšie varianty

skladom 1,61 €
skladom 1,7 €
Detailný popis

Sterilizovaný saláma obsahuje 90% mäsa a 10% mrkvy. Všetko obsiahnuté v cca 700 g balení. Výrobok neobsahuje žiadne obilniny.

Jahňacie mäso sa vyznačuje vysoko kvalitnými bielkovinami. Obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny potrebné na vývoj a udržiavanie svalovej hmoty. Vhodné pre psy so zníženou funkciou obličiek.

Pridaná mrkva obsahuje vysoké množstvo vlákniny, podporuje zrak a prispieva k zdravému tráveniu a činnosti čriev.

Saláma má vysoký obsah kolagénu a je ľahko stráviteľný.

Zloženie: Hovädzie mäso (svalovina, srdce, pľúca, pečeň), kuracie mäso (kuracie štvrťky a chrupavky), jahňacia svalovina, mrkva.

Všetky produkty sú prírodné a bez akýchkoľvek farbív, aróm, konzervantov, chemikálií, obilnín, ryže, sóje alebo kukurice. Receptúry sú zostavené veterinárom a zároveň zakladateľom MVDr. Jiřím Sokolom.

Odporúčame nevystavovať priamemu slnku.

Sterilizované salámy majú trvanlivosť 1 rok.