TASTE WILD sierra MOUNTAIN konz.

390g skladom > 5 ks 2,15 €
+
História ceny

Katalog: 1300109

Konzervované verzia perfektne stráviteľných proteínov v podobe čistého novozélandského jahňacieho, ale tiež divočiny z amerických horských oblastí. Kombinácia jahňacieho mäsa a jahňacieho vývaru je vhodná pre citlivé zažívanie psov. Vynikajúci doplnenie a oživenie suchého krmiva Taste of the Wild.
 
Mladé jemné jahňacie, to sú skvelé a ľahko stráviteľné bielkoviny. Pečené mäso pochádzajúce predovšetkým zo sviežich a pokojných pastvín Nového Zélandu a Austrálie ak tomu divoké mäso z drsných amerických hôr. Všetko pláva v luxusnom jahňacím vývaru. Vynikajúci doplnenie suchého krmiva, ale môže slúžiť aj ako samostatná výživa.

zloženie:

Jahňacie, jahňacie vývar, zeleninový vývar, jahňacie pečeň, sušené vajcia, hrášok, prírodná aróma, zemiakový škrob, sladké zemiaky, zemiaky, uhličitan vápenatý, pečené jahňacie, guarová guma, chlorid draselný, trypolyfosforečnan sodný, soľ, sušený koreň čakanky, paradajky, repkový olej, čučoriedky, maliny, cholín chlorid, extrakt z juky, železo proteíny, zinok proteíny, vitamín E, meď proteíny, mangán proteíny, riboflavín, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý, tiamín mononitrát, vitamín B12, jodid draselný, biotín, vitamín D3 .

Analytické zložky:

Hrubý proteín 7%, hrubý tuk 6%, vláknina 1%, vlhkosť 82%.