TASTE WILD southwest CANYON konz.

390g skladom > 5 ks 2,05 €
+
História ceny

Katalog: 1300120

Americký diviak, kus hovädzieho, skvele zdravá cícer a pivovarské kvasnice pre zvýšený chuťový zážitok. Konzerva pre psov je vynikajúcim doplnením a oživením suché stravy Taste of the Wild.

Americký diviak sa odjakživa bál o svoje štetiny, keď sa preháňal skalnatým juhozápadnom kaňonom. Maškrtný vlk mu totiž nikdy nič nedaroval a v úzkom kaňone lovil nekompromisne. Práve diviak, ako veľmi unikátny zdroj divokých bielkovín a aminokyselín, je na zahryznutie v konzerve Taste of the Wild Southwest Canyon. Pre maškrtné jazyky je prihodenie ešte flákať hovädzieho a sústo jahňaťa, všetko šťavnaté vďaka hovädziemu a zeleninového vývaru. Pred obilninami tú dostala prednosť toľko vychvaľovaná cícer plná prírodných proteínov, vitamínov a minerálov. Omega-3 mastné kyseliny poskytne ľanový olej zo semienok z Kanady.

zloženie:

Hovädzí, hovädzí vývar, zeleninový vývar, sušené vaječné bielky, slnečnicový olej, prírodná chuť, diviak, jahňacie, zemiakový škrob, cícer, hrach, uhličitan vápenatý, guarová guma, ľanový olej, tripolyfosfát sodný, soľ, dextróza, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný , maliny, čučoriedky, paradajky, sušený koreň čakanky, železo proteíny, zinok proteíny, vitamín E, meď proteíny, mangán proteíny, riboflavín, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý, tiamín mononitrát, niacín, pantothenát vápenatý, vitamín A, vitamín B12, jodid draselný , biotín, vitamín D3.


Analytické zložky:

Hrubý proteín 8,25%, hrubý tuk 5%, vláknina 1%, vlhkosť 82%.