Verm-X Prírodné granule proti črevným parazitom pre mačky

60g skladom 1 ks 12,16 €
+
História ceny

Katalog: 1004721

Verm-X pre mačky

Verm-X® pre mačky je prírodný produkt proti črevným parazitom, kontroluje a napomáhá k črevnej hygiene a k správnej funkcii čriev.

Výhody Verm-X®:

  • je veľmi jemný
  • vyrobený z najlepších ingrediencií
  • obsahuje kúsky kuraťa, lososa, prebiotiká, vitamíny, minerály a byliny
  • sú neodolateľne chutné a môžu byť použité i ako odmena
  • vytvára neustálu ochranu
  • predchádza rôznym chorobám a črevným parazitom 

 

Verm - X® je vhodný pre dospelé mačky a mačiatka. Verm - X® pre mačky obsahuje 100 % prírodnú bylinu kocúrnik obyčajný, ktorá pomáha stimulovať mačky a mačiatka pri hraní a cvičení. Sú ideálne pre staršie mačky, ktoré majú sklony k priberaniu na váhe.

Dávkovánie :

Mačiatka ( vek 3-6 mesiacov) - 1 granule denne po celý rok .

Mačky - 2 granule denne po celý rok
Po použití vo veľkom množstve ( > 100 g ) sa môžu vyskytnúť preháňavé účinky .
Pri okolnostiach vyžadujícich vyššiu dávku , môže byť bezpečne podávaná dvojnásobná dávka po dobu 14 dní. Balenie 60g obsahuje približne 60 granuliek a vydrží na 1 mesiac pre jednu mačku.

Zloženie :

hnedá rýža, hydinová múčka, kurací tuk rafinovaný, repná dužina, zemiaky, zemiakový škrob, kuracia pečienka, pivovarské kvasnice, Ulmus fulva (jilm), Urtica dioica (žihľava), galium aparine (víza), Foeniculum vulgare (fenikel), capsicum minimum (kajenské korenie), Picrasma excelsa (simaruba horká), Cinnamomum zeylanicum (škorica), thymus vulgaris (tymián), Mentha piperita (mäta prieporná), Allium sativum (cesnak), lososový olej, morské riasy, extrakt zo zeleného čaje, prebiotiká FOS , prebiotiká MOS, minerály a vitamíny: A, D3, E, K, B1, B2, B6, B12, kyselina listová, biotín, železo, vápník, omega 3 a 6 mastné kyseliny.

 

Číslo registrácie: 167-13/C