Z technických dôvodov bude infolinka dňa 27.5. dostupná iba do 15:00. Ďakujeme za pochopenie

Vodítko RD BONE yard brown

1,2cm/1,8m skladom 1 ks 10,07 €
+
História ceny
2,0cm/1,8m skladom 1 ks 12,82 €
+
História ceny
2,5cm/1,8m NASKLADNÍME do 3týdnů Strážiť 14,82 €
História ceny
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 7000018

Klasické vodítko Red Dingo pre psov.

Vodítka majú v oblasti držania veľmi jemný polstrovaný nylon, ktorý zaručuje maximálne pohodlie aj pre majiteľov temperamentnejších psov.

Vodítka Red Dingo sú vyrobené z kvalitného nylonového popruhu. Okraje sú husto tkané pre ešte väčšiu odolnosť voči oderu.

Našitá stuha so vzorom je utkaná špeciálnou technikou, ktorá zaručuje vysokú odolnosť a trvanlivosť. Použitá priadza zaisťuje skutočnú stálosť farieb.

Karabíny Red Dingo patrí medzi jedny z najpevnejších na trhu a vďaka unikátnemu výmennému systému je možné karabínu ľahko vymeniť. Vodítko je štandardne vybavené klasickou karabinou Red Dingo. Ostatné karabíny v tvare psa je možné dokúpiť samostatne. Viac nájdete v kategórii Karabíny.

Zakončenie popruhu je pod uhlom 20 stupňov tak, že všetky spoje veľmi hladké.

28. 02. 2019
  • pevnost vodítka snadná manipulace

24. 02. 2015
  • krásné vodítko pohodlné do ruky příjemné nošení
  • Nešvar téměř všech vodítek, které hrají na design alias umělý posouvač délky. Pokud praskne, vyjede celé zapínání, na cvičení nosím pevnější.

Krásné vodítko, příjemné na nošení, super polstrování do ruky. Moc se mi nelíbí umělý posouvač délky, bojím se, že až pes zabere, tak to praskne a vyjede celé zapínání. Nosím jen na procházky, na cvičení bohužel nevhodné. Když už, tak pro menší psy,