Vodítko RD REFLECTIVE bones DARK BLUE

1,2/1,8m NASKLADNÍME do 3týdnů Strážiť 12,12 €
História ceny
2,5/1,8m NASKLADNÍME do 3týdnů Strážiť 16,79 €
História ceny
1,5/1,8m NASKLADNÍME do 3týdnů Strážiť 13,44 €
História ceny
2/1,8m skladom 1 ks 15,64 €
+
História ceny
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 7000811

Vodítko RD - Bones RFX - Tm. modrá

Klasické vodítko Red Dingo pre psov. Dĺžku je možné jednoducho nastavovať pomocou jazdca v rozmedzí 1,0 - 1,8 m. Šírka popruhu 12 mm.

Vodítka majú v oblasti držania veľmi jemný polstrovaný nylon, ktorý zaručuje maximálne pohodlie aj pre majiteľov temperamentnejších psov.

Vodítka Red Dingo sú vyrobené z kvalitného nylonového popruhu. Okraje sú husto tkané pre ešte väčšiu odolnosť voči oderu.

Našitá reflexné stuha veľmi dobre odráža pouličné svetlo, svetlá áut, cyklistov a pod. Pri dopade svetla na vodítko dochádza k jeho výraznému odraze od reflexných plôch - kociek.

Reflexné rad výrobkov Red Dingo výrazne prispieva k bezpečnosti Vašich štvornohých kamarátov počas Vašich prechádzok nielen za šera a tmy. S reflexnými výrobky Red Dingo budete originálna a budete vidieť!

Karabíny Red Dingo patrí medzi jedny z najpevnejších na trhu a vďaka unikátnemu výmennému systému je možné karabínu ľahko vymeniť. Vodítko je štandardne vybavené klasickou karabinou Red Dingo. Ostatné karabíny v tvare psa je možné dokúpiť samostatne. Viac nájdete v kategórii Karabíny.

Zakončenie popruhu je pod uhlom 20 stupňov tak, že sú všetky spoje veľmi hladké.