Bosch SENIOR

Ospravedlňujeme sa, ale tento produkt už nie je v našej ponuke. Vyberte si prosím z podobných produktov v ľavom menu, alebo sa môžete inšpirovať v tovare, čo s týmto produktom zakúpili ostatní.

Krmivo Bosch Senior je vhodné pre psov od 7. roku veku, pretože obsahuje znížené množstvo energie a bielkovín a je úplne bez pšenice. Nedochádza tak k nechcenému priberaniu na váhe a spomaľuje sa proces starnutia. Mannanoligosacharidy a beta glukány stabilizujú črevnú mikroflóru a posilňujú imunitný systém. Starší psie jedinci majú obmedzenú spotrebu energie a preto potrebujú špeciálnu stravu. Krmivo Bosch Senior obsahuje znížené množstvo tuku (iba 6%) pri zvýšenom množstve balastných látok (6,5% vlákniny) a je vyrábané šetrným procesom z kvalitných surovín, ktoré si tak uchovávajú svoju kvalitu a prirodzenú chuť. Mäso použité v krmive je určené tiež pre ľudskú spotrebu a pochádza výhradne z voľných chovov. Do krmiva sú kvôli ochrane životne dôležitých, ale veľmi citlivých vitamínov a esenciálnych mastných kyselín pridané tokoferoly prírodného pôvodu. Môžete si byť úplne istí, že svojmu štvornohému miláčikovi podávate tú najlepšiu, vyváženú stravu - a navyše za výhodnú cenu.

Zloženie
hydinové múčka, ryža, jačmeň, kukurica, proso, živočíšny tuk, celulózový prášok, repné odrezky (zbavené cukru), hydrolyzovaná bielkovina, ľanové semienko, rybia múčka, hrach, rybí olej, droždie (sušené, vrátane 0,1% mannanoligosacharidy a 0 , 06% betaglukánov), chlorid sodný, chlorid draselný, výťažok zo slávky zelenej (0,1%), čakanka (sušená)

Nutričné látky:
vitamín A (13.000 IE / kg), vitamín D3 (1.300 IE / kg), vitamín E (400 mg / kg), zinok [oxid zinku] (70 mg / kg), zinok [chelát zinku, hydrát] (75 mg / kg), meď [pentahydrát síranu meďnatého] (11 mg / kg), jód [jodičnan vápenatý, bezvodý] (2 mg / kg), selén [selenit sodný] (0,2 mg / kg).
technologické prídavné látky:
antioxidačné látky

Analytické zložky: bielkoviny 19%, tuk 6%, vláknité 6,5%, popoloviny 5%, vápnik 0,8%, fosfor 0,7%

29. 01. 2020
  • Daří se udržet váhu u staršího psa.

03. 06. 2018