DELIKAN dog C/D SALMON/potato

15kg po objednání do 7 dnů Strážiť 43,62 €
+
doprava zdarma
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1000299

Použité suroviny vytvára krmivo, ktoré spĺňa najprísnejšie požiadavky na kvalitné nutrične a dieteticky plnohodnotné krmivo s veľmi vysokou stráviteľnosťou a veľmi nizkýkm rizikom alergie.Jedná sa o krmivo vhodné pre všetky kategórie dospelých psov vrátane gravidných a dojčiacich súk, ktoré alergicky náchylné na ostatné druhy krmív . Krmivo je vhodné pre psy obézne poprípade pre psov v rekonvalescencii. Zložka bielkovín je zabezpečená lososovú rybie surovinou a glycidovú zložka zemiakovým škrobom. Nenasýtené mastné kyseliny (omega 3 a 6) vo vyváženom pomere. Obsah makro aj mikro prvkov plne pokrýva potrebu dospelého psa. Množstvo a podiel vytamínů plne zabezpečuje potreby psa. Vyšší obsah vitamínov C podporuje tvorbu biosyntézy kolagénu. Tým je zabezpečená správna regenerácia kostného a chrupavkového tkaniva, vrátane dobrého hojenia rán. Spoločne s vitamínom C prispieva k zvýšenej odolnosti aa zlepšenému imunitnému systému podiel obsadených probiotík, ktoré pozitívne upravujú črevnú mikroflóru. V krmive sú navyše protilátky IGY viazané na vaječnú hmotu, ktoré blokujú nežiadúce množenie a následnú distribúciu v organizme psov radu patogénnych vírusov (parvovírus, rota a corona vírus) a ďalších potenciálne nebezpečných baktérií.


Zloženie: Obilniny (ryža, kukurica), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, mäso a produkty živočíšneho pôvodu, mlieko a mliečne výrobky, vajcia a výrobky z vajec, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, kvasnice, zelenina, tuky a oleje, minerálne látky, Premix ANCE (Vitamíny A, D, E, síran meďnatý pentahydrát, s farbivom: hnedá FK, s konzervačnou: kyselina propiónová, octová, sorbová, propionát amónny, s antioxidantom: alfatokoferol bohatý na extrakty prirodzeného pôvodu).


Deklarované akostné znaky: dusíkaté látky 24%, Tuk 10%, Vlhkosť 10%, Popol 5,5%, Vláknina 2%, Vitamín A 13000 mj / kg, Vitamín D3 1200 mj / kg, Vitamín E (alfatokoferol) 110 mg / kg , Vitamín C 110 mg / kg, Cu (Síran meďnatý pentahydrát) 20 mg / kg

25. 12. 2015
  • Psovi chutná

Psovi chutná

21. 11. 2015
  • Dobré balení-uzavíratelný proužek

Cena vs. kvalita