DELIKAN dog C/D NORMAL

15kg po objednání do 7 dnů Strážiť 30,56 €
+
História ceny
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1000296

Kompletné krmivo pre dospelých psov bez záťaže

Zloženie tohto krmiva je založené predovšetkým na podiele hydinového a bravčového mäsa ako základnej suroviny živočíšneho pôvodu a podielu ryže ako zdroja glycidovú zložky. Nie sú použitá rastlinná krmivá, ktoré môžu spôsobiť alergiu (sója). Pri veľmi priaznivej cene sa tak jedná o krmivo s vysokou stráviteľnosťou a dietetickú hodnotou. Obsah a podiel bielkovín a tuku spĺňa požiadavky na výživu všetkých dospelých psov, ktoré sú chované bez výraznej záťaže. Zaradené komponenty vytvárajú krmivo o vysokej chutnosti, ktoré je psami veľmi dobre prijímaná. Prispieva k tomu veľkosť a tvar jednotlivých granúl. Nenasýtené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) sú vo vyváženom pomere. Obsah makro aj mikroprvkov plne pokrýva potrebu dospelého psa. Množstvo a podiel vitamínov plne zabezpečuje potrebné množstvo. Vyšší obsah vitamínu C podporuje tvorbu biosyntézy kolagénu. Tým je zabezpečená správna regenerácia kostného a chrupavkového tkaniva. U starších psov je tak predchádzať kývanie a vypadávanie zubov vrátane veľmi dobré regenerácie a prevenciu voči infekčným chorobám. Spoločne s vitamínom C prispieva k zvýšenej odolnosti a zlepšenému imunitnému systému podiel obsiahnutých probiotík, ktoré pozitívne upravujú črevnú mikroflóru. Prispievajú k výrazne vyššiemu využitiu všetkých potrebných živín a vytvára odolnosť voči stresom.

Zloženie: obilniny, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, kvasnice, tuky a oleje, minerálne látky. Ďalej obsahuje antioxidanty, konzervanty, farbivá, ochucovadlá.

Spôsob kŕmenia: krmivo podávame v suchom stave, prípadne preliate vlažnou vodou alebo vlažným vývarom. Po preliatí odporúčame podávať za 10 minút, až granule nasiaknu tekutinu. Zvieraťu je nutné zabezpečiť dostatok čerstvej vody na pitie.

Skladovanie: krmivo skladujte v suchom, chladnom a vzdušnom mieste. Analytické zložky: Hrubý proteín 23% Hrubý tuk 10% Anorganické látky 7,5% (popol) Vláknina 3,1%

24. 06. 2023

Chutná

30. 11. 2017
  • Pes ho od začátku přijímá dobře Nemá průjem kterým ze zdravotních důvodů jinak hodně trpí

22. 08. 2016
  • cena
  • zatím nevím

Velmi krátká doba na hodnocení.