HREBEŇ FURminator LONG hair/DOG

XL NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 41,57 €
+
História cenydoprava zdarma
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 6600119

Profesionální FURminátor k vyčesávání srsti.

  • Pre dlhosrstá plemena psů s hmotnosťou nad 40 kg
  • 12,7 cm široká hrana s nerezovými oceľami pre kože dlhšie ako 5 cm
  • Hrana z nerezovej ocele je dostatočne podvrchnúca srst vášho psa a jemne odstráni podsadu a uvoľnené chlpy
  • Znižuje líčenie až o 90%; účinnejšie ako bežné brusky a hrebeny
  • Tlačidlom FURejector môžete ľahko odstrániť zachytenú srst
  • Navrhnúť špecializáciu pre profesionálne výsledky
  • Používané a odporúčané veterinári, špecialisti v starostlivosti o srst a profesionálnych chovateľov
  • Typická dlhosrstá obří plemena psov: bernardýn, bernský horský pes, leonberger, novofundlandský pes, landseer, irský vlkodav

Výber vhodného nástroja pre konkrétne psy môže výrazne zlepšiť výsledok starostlivosti o srst. Doporučujeme použiť hrablo FURminator 1-2 krát za týždeň, vždy na dennej báze aspoň 10-20 minút. V období líčení môže byť potrebné použiť hrablo FURminator ešte častěji. Pre zvýšenie účinnosti odporúčame použitie po šampóne FURminator Ultra Premium alebo bezoplachového spreje.

Patentovaný profesionálny hrablo FURminator je určený na vyčesanie línajúcich psov nad 25kg. Znižuje líčenie o viac ako 90%. Je určený pre dlhosrsté plemená. Rýchlo a ľahko odstraňuje podsadzie a uvoľnené chlpy. FURminator hrabla nerežuje a nepoškozuje srst. Zaručujú väčšiu účinnosť ako iné brusky a hrebeny. Znížiť množstvo alergénov.
Pečovat o srst môže mať hrubý FURminator pravidelne po celý rok, raz alebo dvakrát za týždeň po dobu desať až dvadsať minút.

Použitie FURminátoru je jednoduché a bezpečné!

Návod k použitiu:

Pred tým ako začnete, uistite sa, že srst vašeho miláčka je čistá a úplne suchá. Jemne vytiahnite FURminátor srstí vo smeru rastu chlupov. Provádějte dlouhé, jemné pohyby a vyvarujte sa pakovaných tahů na rovnakom mieste. Venujte zvláštnym potrebám okolo citlivých oblastí (brucho, končatiny, genitálie a rečník). Nepoužívejte príliš veľa síl a tlaku, ako pri ženích. Hluboké a hrubé kartáčovanie môžu poškodiť kožu (červenanie a podráždenie). Zmocníte akúkoľvek zľavu alebo podráždenie pokožky, ihneď ukončite vyčesávanie. • FURminátor používa iba u osrstných plemien.